Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ez alapján elolvasnád ezt a...

Hot_kiss kérdése:

Ez alapján elolvasnád ezt a könyvet? Többi lent.

Figyelt kérdés

"A kétkezi emberek, a természet és az állatok világának mesteri ábrázolója, a vadászat és halászat izgalmas pillanatinak költői megelevenítője legtöbb írásában magáról vall, közvetve vagy közvetlenül. Új könyvében, a Ballagó Időben gyermek- és ifjúkorát eleveníti fel láttató erővel, az egymásra tolúló emlékek látszólag szeszélyes, de mindig a cél irányába igazodó rendjét kötve. Meleg szeretettel idézi fel gyermeksége varázsos tájait, a kis somogyi falut: Göllét, tanító-gazdálkodó-vadász apját, melegszívű nagyanyját és mind az egyszerű embereket, akik emberségét s írói világát elhatározó erővel formálták."


Talán nemlett túl hosszú.. :/(:


2011. máj. 23. 16:26
1 2
 11/11 anonim válasza:
én 16 L vagyok, és nekem tetszik. szerintem érdekes, de nekem alapból bejönnek az ilyen típusú könyvek. szerintem szakmai portálra próbáld meg beküldeni, ott inkább találsz olyanokat, akik mást is olvasnak az alkonyaton és harry potteren kívül... :)
2011. máj. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!