Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Párkapcsolatról szóló könyvek...

Párkapcsolatról szóló könyvek lányoknak?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan könyvcímet mondani, ami egész érdekesen módon ír a kérdésben felvetett témáról? Tehát ne valami érthetetlen doktori fogalmazódású könyv legyen, hanem érthető, akár csajos, de a párkapcsolatról, a viselkedésről, "szabályokról", stb..értitek :)

Előre is köszönöm szépen.


2011. jún. 1. 09:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én azt javasolnám, ne olvass "csajos" ponyvát. És főleg, ne hidd el, mert nem működik.

Eleve nincs olyan, hogy külön szabályok vonatkoznak lányokra és fiúkra. Mindenkinek ugyanazt kell tudni.

Ajánlom Feldmár András írásait, ha használhatót akarsz.


Ha mégis ragaszkodsz a "csajos" hülyeségekhez, javaslom, hogy vedd meg a pasi változatot is, és olvasd el, hogy a pasiknak miket javasolnak a lányokkal kapcsolatban. Innen fogod látni, mekkora böszmeség.

2011. jún. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
mars es venusz valami ilyen a cime eleg hires ebben a temaban
2011. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
feldmar nem kifejezetten csak a parkapcsolatokrol ir,amugy imadom! Ha meg nem olvastal semmi ilyesmit ne azzal kezdj megfekszi a gyomrod:)))
2011. jún. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Az újságárusoknál most indult úgy 2-3 hete egy könyvsorozat pont ebben a témában. 1290 Ft darabja. Az elsőnek az volt a címe, hogy Így szeress, hogy szeressenek (490Ft-os bevezető áron), a másodiknak meg asszem Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő? Még lesz sok-sok része, mind ilyen párkapcsolati témában.
2011. jún. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

[link]


Miért a rossz lányokat veszik el a férfiak


nagon jó könyv,tanulságos is

és nem csöpög

2011. jún. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

A.J. Christian: A nőkkel csak a baj van? / A férfiakkal csak a baj van?


Az elsőt olvastam, alapvetően a nők vannak kivesézve benne, de szerintem nagyon tanulságos. A második is talán megjelent már, azt még nem olvastam, de tervezem. :)

2011. jún. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Gyökössy Endre: Magunkról magunknak

[link]


nagyon -nagyon jó, segítő! Kapcsolatainkat leginkább befolyásolja: mennyire értem a dolgokat? mennyire értem magamat-- és ami evvel összefügg: a másikat?

2011. jún. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

10.07 vagyok

Még eszembe jutott Csernustól A férfi, meg ennek a könyvnek a párja A nő. Olvastam mindkettőt, keményen odavág, de valahol elgondolkoztat.

2011. jún. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
35%

Persze kedves kérdező!Igen sok ilyen könyv van,amivel kitörölheted a popidat!

Én tudok egy jó könyvet és még pedig a való életnek hívják...

Könyvből azt nem fogod tudni megtanulni hogy milyen egy normális párkapcsolat azt ki kell tapasztalni!Sok ember ebben a hitben él hogy majd elolvasok egy csomó ilyen könyvet és majd megoldodik a problémám és jön majd a férfi fehér lovon.hehe

Az hogy ebből akarsz szabályokat tanulni az már egyenessen szánalmas,hiéba vannak szabályok ha millio féle ember létezezik,más szokásokkal más gondolkodással.Felejtsd el ezeket a könyveket csak pénz ki dobás,inkább vágjál bele az életbe és tapasztalj dolgokat hogy saját magad hibáiból tanulj!

2011. jún. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Haas Anna: A feleséged vagyok, nem a cseléded
2011. jún. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!