Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Párkapcsolatról szóló könyvek...

Párkapcsolatról szóló könyvek lányoknak?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan könyvcímet mondani, ami egész érdekesen módon ír a kérdésben felvetett témáról? Tehát ne valami érthetetlen doktori fogalmazódású könyv legyen, hanem érthető, akár csajos, de a párkapcsolatról, a viselkedésről, "szabályokról", stb..értitek :)

Előre is köszönöm szépen.


2011. jún. 1. 09:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ezek a könyvek semmit nem érnek, sőt tök károsak, mert tele vannak hülye általánosításokkal.


"A nők ilyenek, a férfiak olyanok, a férfi így gondolkodik, ezt akarja, ha ezt mondja, azt gondolja igazából. Hogy hódíts meg egy férfit. Használati utasítás férfiakhoz." és hasonló baromságok...


Nincs ilyen!

Nincsenek szabályok, mert nem csak nők és férfiak vannak, hanem emberek, és minden ember más és más.

Sokszor egy nő gondolkodása hasonlóbb lehet egy férfiéhoz, mint más nőtársaiéhoz, úgyhogy fölösleges ilyen bugyuta könyveket olvasni.


Ezek a "csajos" dolgok arra tanítanak, hogy hogy játszd meg magad, hogy férfit kapjál, hogy kell élned, ha sikeres akarsz lenni a párkapcsolataidban, és hogy problémázz olyan dolgokon, aminek semmi jelentősége.


Marhaságok egytől egyig, az írónők leírják a saját agymenésüket, ami legtöbbször vegytiszta baromság.


Mondom ezt úgy, hogy én is lány vagyok.

2011. jún. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:59


Nocsak egy értelmes nő!Aki végre nem rozsaszín ködben él!

Ugyanezt írtam én is.Bár én nem nő vagyok,de a csernusnak a férfi és nő könyvét kiváncsiságból én is elolvastam és így van,tele van általánosittásokkal az egész,nem lehet minden férfit és nőt egy kalap alá venni!És ez is igaz hogy akár káros is lehet,mert egy olyan dolgot erőltetsz magadra amitől azt gondolod hogy működik a dolog de közben meg valojában nem te vagy az,csak probálsz megfelelni a szabályoknak,ahogy a kérdező nevezte!

Hidd el kérdező hogy ezt csak is az életeben fogod megtapasztalni és nem könyvekből,ha az életben ezeket a dolgokat nem tudod könyv nélkül megoldani,akkor nem hogy párkacsolatra de még az életre se vagy méltó!De ha meg akarod gazdagíttani az írokat,ami azt hiszem sikerült az emberek naivságából akkor hajrá.....

2011. jún. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Csak hogy egy példát mondjak!Ott van egy ember aki elvégez egy egyetemet vagy főiskolát színtiszta 5-re az nem biztos hogy a gyakorlatban azt fogja használni és lehet hogy a gyakorlatban tiszta béna lesz és nem tudja meg állni a helyét!Te hiába olvasgatod másnak a sztorait és tapasztalatait te attól nem leszel okosabb,mert te lehet hogy egy teljessen más fajta emberrel kerülsz egy teljessen más szituban.Én úgy gondolom hogy ahhoz hogy az ember normálissan müködtesse a párkapcsolatát és az emberi kapcsolatokat ahhoz sok élet tapasztalat kell amit könyvekből nem lehet megtanulni!Persze olvasgatni lehet,de szerintem teljessen felesleges...
2011. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Néha lehet bennük találni egy jó gondolatot, nem kell bennük mindent készpénznek venni. Szórakozásból is lehet ilyesmit olvasni, aztán vagy egyetértesz vele, vagy nem.
2011. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

nem 15éves kislány vagyok, nyugalom...ISMEREM az életet, jó hobbi :D

Mindössze csak kíváncsi voltam,hogy ebben a témában van e valami könnyen olvasható mű...nem ez lenne a biblia a szobámban...ne legyetek már ilyen feszültek :)

2011. jún. 1. 11:13
 16/21 anonim válasza:

nem 15éves kislány vagyok, nyugalom...ISMEREM az életet, jó hobbi :D

Mindössze csak kíváncsi voltam,hogy ebben a témában van e valami könnyen olvasható mű...nem ez lenne a biblia a szobámban...ne legyetek már ilyen feszültek :)



Ha annyira ismered az életet és magadat és tisztában vagy ezekkel a dolgokkal,akkor nem olvasgatnál ilyeneket!Egyébként én is elolvastam és semmi új dolgot nem mondot maximum felismertem a szitukat amiken átmentem!

De nem lettem tőle böcsebb...

Amúgy nem vagyok feszült,csak ezeken a könyveken mindig felhuzom magam hogy az emberek milyen naivak és mindent elhisznek és szentírásnak vesznek és a szerint probálják élni az életüket és azt gondolják hogy az úgy is van,mert a csernus azt mondja!Nem állittom hogy te ilyen vagy....de aztán kitudja:)

2011. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
esküszöm, nem értelek...egy egyszerű kérdés volt...csak kíváncsi voltam hogy van-e ilyen,vagy sem. Még a látszatát se keltettem annak, hogy ebből akarok megtanulni élni, ehhez akarok idomulni..mert nincs így:) Egyébk meg ajándéknak szánom... :D csak hogy tisztázzuk.. :)
2011. jún. 1. 11:23
 18/21 anonim válasza:

Egyébk meg ajándéknak szánom... :D csak hogy tisztázzuk.. :)


Persze jó duma...:)Én is ezt mondanám!:D

2011. jún. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Hát tényleg ajándéknak szánom...fiú vagyok...mit kezdjek ilyen könyvvel,ezeken én is csak nevetek :D

Tudom h ez érdekli az ajándékozottat, ezért kérdeztem rá, h mit ajánlotok. Én max a négyjegyű függvénytáblázatot ajánlaná neki.. :d

2011. jún. 1. 11:36
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem aki leszólja más érdeklődését/olvasási szokásait, butább,mint az,aki ilyen könyvekből "tanul". Eleve miért kell feltételezni, hogy egy szórakoztató könyvből mindent készpénznek vesz az illető?
2011. jún. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!