Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olyan történeteket keresek,...

Olyan történeteket keresek, amik fantasy világban játszódnak, és egyes szám első személyben íródtak. Milyen író-cím párost ajánlotok?

Figyelt kérdés

Elsődlegesen novellák érdekelnek, amik nyomtatásban megjelentek. Másodlagosan szívesen fogadom a hosszabb műveket is, harmadlagosan pedig az olyanokat, amiket "csak" neten publikáltak.

(a szöveg magyar nyelvű legyen, akár eredetileg, akár fordítás)


2011. jún. 6. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Cassandra Clare -Csontváros,Üvegváros,Hamuváros
2011. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosítok: "fiús könyveket" keresek. Inkább a harcról, varázslásról, küzdelemről szóljon a könyv, mint az érzelmekről, de természetesen belső nézőpontból.
2011. jún. 6. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem pontosan, de mintha a Skandar Graun könyvek E/1.-esek lennének...

[link]

Itt a Mehjelent irodalom ponton belül találasz egy kisebb összefoglalást Nemes István köteteiből, azokat nézd meg.

2011. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az SG könyveket olvastam :) Meg még jó párat, amit Nemes István írt, + olvastam más szerzőktől Worlukon játszódó történeteket. És m.a.g.u.s. könyvet se írjatok, mert azok közül kb mindet forgattam már a kezeim között, amit meg nem, azt nem sokára beszerzem...
2011. jún. 6. 21:42
 5/5 anonim válasza:

Én csak egy blogot tudnék ajánlani: [link]

Boszorkányos. Remélem tetszeni fog ;)

2013. nov. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!