Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok nekem ajánlani egy...

Valaki : kérdése:

Tudnátok nekem ajánlani egy jó fantasy könyvet? 15 éves vagyok. Olvastam már a Csillagport, a Coraline-t, a Temető könyvét. Ilyen jellegű könyvekre gondoltam.

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 17:22
 1/10 anonim válasza:
50%
[link] mi az Istennek van Google? :)
2011. nov. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Gyűrűk ura, mi sem természetesebb.

Eragon, és a többi része a sorozatnak.


De ha igazi fantasy könyvre vágysz, akkor R.A. Salvatore Sötételf trilógiája tetszeni fog.

Esetleg a Dragonlance könyveket is megkeresheted.

2011. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
john g. fuller - kísértet a 401-es járaton
2011. nov. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
laurell k hamilton anita blake sorozata...
2011. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Cassandra Clare: Csontváros
2011. nov. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) nagyon hasznosak voltak,már azt hittem minden könyvet,ami nekem való,már elolvastam ;)

Amúgy a Google-lel próválkoztam először,de komolyan semmit nem találtam :)

2011. nov. 3. 20:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Mivel te 3 Gaiman könyvet soroltál fel, ezért bátran mondom neked hogy a Csontvároson kívül a többit hanyagolhatod. Ég és föld a különbség.
2011. nov. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 The Nobody ***** válasza:
100%

Neil Gaiman és Terry Patchet : Elveszett Próféciák

Ez egy nagyon vicces könyv személyes kedvencem már rengetegszer olvastam és dőltem a röhögéstől.Nagyon jó könyv és szintén Neil Gaiman írta

Ez van a könyv hátulján :

Ha hihetünk Anges Nutter szép és pontos próféciáinak – az egyetlen teljesen megbízható jövendölésnek a világ jövőjéről –, akkor a világ egy szombati napon ér véget. Ami azt illeti, most szombaton. Nem sokkal uzsonnaidő után… Ami elég nagy fejtörést okoz Crowleynak, a Pokol itt ügyködő démonának (korábban kígyónak), és ellenpárjának, Azirafaelnek, aki aktív angyal és passzív antikvárius. Ők ugyanis szeretnek itt lenni. Így hát meg kell állítaniuk az Apokalipszis Négy Motorosát, kivédeni a Boszorkányvadász hadsereg (létszám: két fő) támadását, mindenekelőtt pedig megtalálni – tibetiek, földönkívüliek, atlantisziak és egyéb helyi érdekek között – az Antikrisztust, akiről annyit lehet tudni, hogy jelenleg tizenegy éves és egy angol kisvárosban unatkozik…

A borító szerintem nem illilk a történethez, de ez nem lényeg...

A temető könyve is jó könyv :)

16/L

2011. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 cidrimacko válasza:
Szia! Én személy szerint egy nagyon jó magyar írónő, Vavyan Fable azaz Molnár Éva fantasy regényeit:Álomhajsza I-II, Varázscsók, Tündértánc I-II,Álmok tengere. Vigyázat függőséget okoz!! :)
2011. nov. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olvass Susanna Clarke-ot és Peter S. Beagle-t! Ők hasonlóan írnak, mint Gaiman.
2012. dec. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!