Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Twilight fanok figyelem!?

Twilight fanok figyelem!?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon szeretem a Twilight összes részét, a negyedik részével most végeztem(Breaking Dawn).

Valaki tudna ajánlani hasonló könyvet? 16/F


2011. jún. 6. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Maggie Stiefvater - Shiver sorozat

Claudia Gray - Evernight sorozat

Richelle Mead - Vámpír Akadémia sorozat

Alyson Noel - Evermore sorozat

( True Blood sor.- nem olvastam de elvileg szegről-végről Twilight)


ÖÖÖÖ... ezek nagyon hasonlóak a Twilighthoz, kedvenc a Shiver, evernight és a Vámpír Akadémia könyvek, az Evermore nekem nagyon vontatott volt és borzasztóan tocsogott. Mellesleg Stephanie Meyer Twilight kiegészítése is nagyon jó, egy rövidke kis történet: Bree Tanner rövid második élete.

Nem tudom h mennyire fognak neked tetszeni a felsoroltak, mert inkább lányregények, női szemszög, érzések, stb. Bár ha a Twilight tetszett akkor van esély. Nah, mindegy... jó olvasást!


16/L

2011. jún. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Húú, tvájlájthoz hasonló? gondolkozok...

mi legyen hasonló? a vempájörös téma? vagy úgy a hangvétele?

Na mindegy itt van pár:

Lauren Kate-Fallen : kitaszítva

Ellen Scheiber -Vámpírcsókok

Victoria Forester- A lány aki tud repülni

Cally Taylor -A menyország még várhat (Heaven can wait)

Pokoli báléjszakák (ez öt novellát tartalmaz, köztük egyet stephenie Meyer írt)

Stephenie Meyer-Burok


Amúgy szerintem egész jók akönyvek másodszor, meg sokadszor is. én csak az eclipset nyolcszor olvastam, a Breaking dawnról meg ne is beszéljünk xD

2011. jún. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ezeket hol tudom beszerezni? Amiket az első kommentelő írt?!
2011. jún. 7. 14:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok az! Könyvesboltban: Libri, Alexandra - tuti van párszáz példány, megrendelheted neten is tőlük. Letölteni nem tudom hol lehetne, én mindig megveszem a könyveket. :)
2011. jún. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anc ***** válasza:
100%

A True Blood nem olyan, mint a Twilight! Teljesen külön világ!

Jó, persze, nagyjából minden vámpíros könyv hasonló sémán alapul (ártatlan lányka-veszélyes fenevad szerelme, menekülés a gonosz elől, stb.), de! A True Bloodban sokkal több az akció, sokkal horrorisztikusabb, én pl. szabályosan féltem némely részeknél, mikor olvastam (sajnos eddig csak 1-3-ig). És ami a leglényegesebb: vannak benne szexről szóló részek, egész hosszú és nem éppen köntörfalazó leírásokkal, persze, azért kultúráltan megfogalmazva. És még humoros is, bár engem Sookie (a főszereplő lány) karaktere néha idegesített, a történet viszont kárpótol mindenért. Izgalmas, és letehetetlen, volt, hogy egy egész éjszakát végigolvastam. Szóval, csak ajánlani tudom, ha a Twilightot szereted fiú létedre, ezt biztosan falni fogod! Szintén Alexandra és Libri könyvesboltokban tudod beszerezni, a Libriben még azt hiszem akció is van rá:) Jó olvasást!

19/L

2011. jún. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ne hallgass rájuk, beszélnek itt zöldeket. (:

Stephenie Meyer :A burok(The Host) című könyvét olvasd el!

Ha a Twilight tetszett ezt szerintem imádni fogod =)

15l

2011. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

16 éves fiú létedre ilyeneket olvasol????


Ezt nem tudom elhinni!

15/L

2013. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!