Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanátok...

Milyen könyvet ajánlanátok nekem az alábbi problémáim miatt? (lent)

Figyelt kérdés

Állandóan szerelmi bánatom van, a kapcsolataim nem sikerülnek :( Olvastam már a Vonzás törvényét, Kérd és megadatikot, Tudatalattid csodálatos hatalmát, stb.

Én arra gondoltam, hogy elolvasok egy Csernus könyvet, vagy valamilyen kapcsolatról szóló könyvet. Segítenétek nekem?


2011. jún. 8. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az ilyen segíts magadon könyvek inkább csak rossz irányba terelnek. Meg nincs az az ember, aki ne menekülne kétszer olyan sebességgel, ha kiderül, hogy ilyenekből élsz. Sajnos mindenre nem találod meg a választ ezekben sem. Inkább azt próbáld kitalálni, hogy miért siklottak ki a kapcsolataid, és ha veled van a probléma, esetleg keress fel egy tanácsadót. De ezek a könyvek személytelenek.

De ha már mindenképp: Férfiak a Marsről, nők a Vénuszról.

2011. jún. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem se ezekbe menekülj, csak még vacakabbul érzed magad, és haragszol ha nem jönnek be a leírtak. Az önsegítő könyveket hagyd, ha tényleg ilyen jellegű segítséget akarsz, inkább egy lélekdokihoz vagy párterapeutához. Én inkább Vavyan Fable ezen könyveit ajánlanám: Nászjelentés, Mesemaraton I.-II.,

Ezüstegér, A pepita macska - szerelmes könyvek, humorosak, lélekemelőek és kihúznak ebből a lehangolt állapotból. Lehet hogy csak más szögből kéne szemlélned az egészet, és megoldódnának a gondjaid. Sok sikert!

2011. jún. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!