Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van olyan könyv (nem dokumentu...

Van olyan könyv (nem dokumentumregény), ami olyan kamaszról szól- vagy olyan kamasz szerepel benne- aki vagdossa magát?

Figyelt kérdés
Olvastam Monika Feth-től az Eperszedőt, abban volt egy ilyen szereplő, és eléggé mellbevágó volt, de mégsem tudtam lerakni. Kíváncsi lennék, hogy ez csak ennél a könyvnél van-e így.
2011. jún. 14. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Hátöö... ez nem egy hivatalos könyv, de egy szuper történet:


[link]


Itt a főszereplő néha vagdossa magát, de a sztori nem csak a hánytatott sorsára van kiélezve, hanem a romantikára is. Egy esélyt mindenképpen megér =D Még mindig nem fejeződött be, a frissítés általában 3-4 hetente van, de mindig megéri rá várni =)

2011. jún. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
74%

Hívj be! ebben a könyvben nem konkrétan vagdossa magát a főszereplő, de szerintem egy elég durva könyv lett..


"A Hívj be! Stockholm egyik külvárosában, Blackebergben játszódik a 80-as évek elején. Itt él a 12 éves Oskar elvált anyjával együtt. Oskar életét pokollá teszik iskolatársai, akik mindenféle mondvacsinált indokkal folyton bántalmazzák és megalázzák őt. A történet elején aztán a környékre költözik egy Eli nevű különös lány, aki ritkán fürdik, a legnagyobb hidegben is csak egy vékony, rózsaszín pulcsit hord, és kizárólag sötétben jelenik meg a játszótéren. A két magányos gyerek természetesen hamarosan barátságot köt egymással. Eli beköltözésével párhuzamosan néhány rejtélyes és kegyetlen gyilkosság is történik a környéken, s a regény több szálon futva követi végig a gyerekek kapcsolatának és a gyilkosságok felderítésének történetét."

2011. jún. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, én tudom egy könyről aminek ez a fő témája, hogy egy lány vagdossa magát és bekerül egy ilyen rehabilitációs helyre ez miatt.


Cut - patricia mccormick

[link]


nem tudom, hogy van-e magyarul. nézz utána, jó köny!

2011. júl. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!