Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok róla erről a...

Mit gondoltok róla erről a regényidézetről?

Figyelt kérdés

A szobánkban járkáltam és néztem ahogy a faágak az ablakhoz csapódnak.Nem

tudtam aludni.A dörgő menny hangjai nagyon megrémisztettek.A közeli mezőn

csapott le egy jókora villám.Nem szabadott volna félnem.CSipkedtem magam hogy

-Nyugi,nyugi elmúltál 13. - De ez sem segített túl sokat.Egy pillanatra megszédültem

és kapaszkodás képpen megfogtam a székem, ami persze fel is borult.Erre Wendy is

felébredt.

-Miíért hangoskodsz? Holnap lesz az évvégi felmérő ki kell pihennem magam-mondta

félálomban.

-Várj Wendy még ne aludj.Rosszul érzem magam-ami persze nem volt igaz, csak ürügy-

ként hoztam fel.-Kérlek még besszélgessünk.

-Na jó. De nem sokáig.-Túrt bele selymes barna halyába.

-Nagyon rosszat álmodtam-kezdem-és mikor felébredtem má..

-Vihar volt ugye?-Vágott a szavamba Wendy.

-Nos igen-felelem kicsit zavartan-ezt honnan tudod?

-Nagyon hangos voltál-kezdett nevetni-Nyugi,nyugi...mindent hallottam.A nagy Berni

fél egykis vihartól.

Ebben a pillanatban elment az áram.Nagyon megilyedtünk és átkaroltuk egymást.

Anya tűnt fel a félhomályban.Barna halyában visszatükröződött egy villám.

Ebben a pillanatban rémisztővé vált az arca ami az elöbb még megnyugtatott minket.

Egy szót sem szólt és lassan kihátrált a szobából és a nappaliba toppant. Hátrafordult

mégegyszer hogy ránknézzen, de mi már nem vele voltunk elfoglalva. Sokkal inkább

azzal a villámmal ami az imént csapott le a közeli tanyán...


2011. jún. 16. 12:08
 1/7 anonim válasza:
Nekem az eleje nagyon tetszik. De szerintem nem illik az a mondat oda hogy: elmúltál már 13. nem jó oda.:)nem függ össze a kor azzal, hogy valaki fél-e a villámtól vagy nem. a párbeszéd is tetszik. de valahogy furcsa, hogy az anyuka bemegy, nem szól semmit. Kérdeznie kéne a lányaitól, hogy félnek-e, vagy hogy: minden rendben van? én még leírnám hogy hogyan néz ki a szoba és a táj. csak pár mondatban. meg az anyáról is lehet egy két mondat. pl: öltözékéről.
2011. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz :)
2011. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi..Csak unatkoztam és akkor jött az ötlet...De am már írtam egy félig kész ilyen könyvnek készült valamit suzann eries-ről....Azt megmutattam 3 magyartanárnakis és abban minden benne volt...de azért köszi a kritikát..:) kilyavítom majad..:D
2011. jún. 17. 09:01
 4/7 anonim válasza:
első vagyok! még azt szeretném mondani hogy a haj, és a kijavítom szavakat j-vel kell írni és nem ly-nal!
2011. jún. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
NemBajAz..:)
2011. jún. 17. 10:55
 6/7 anonim ***** válasza:
De baj!!!! Vigyázz vele, nagyon figyelj mert totálisan elronthatja az élményt egy ilyen öles hiba. Mellesleg mennyi idős vagy??? Csak hogy viszonyíthassak. Egyébként tényleg nem rossz.
2011. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok...Nagyon szórakozok...Egy régebbi írásom elvitte a magyartanáromnak ő kijavította én meg úgy adtam be(javítva) az iskola újság szerkesztőjének...és nagyon tetszett mindenkinek...ezt is elviszem ha kész lesz:)
2011. jún. 22. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!