Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok vérfarkasos...

Ajánlanátok vérfarkasos könyveket? (a várfarkas éjszakája, a vérfarkas visszatérése és a vérfarkas kastélyán kívül)

Figyelt kérdés
Néztem a kérdéseket, de csak vérfarkas, vámpíros kérdés van amelyeknél sokban nem jelzik a válaszoknál melyik a vérfarkasos és melyek a vámpíros. Kösz.
2011. jún. 28. 02:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát vámpírosból jóval több van, de azért próbáltam összegyűjteni pár vérfarkasosat:

Megszólít a Hold

Egy vérfarkas szupermodell vallomásai

Az őrzők

A szunnyadó vadállat

Fekete Hold

A vérfarkas

2011. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Shiver, Linger, és a következő, a Forever, ami hamarosan megjelenik Amerikában

A lány és a farkas

Dark Divine - ezt nem olvastam, de ahogy néztem az ajánlókat és véleményeket, úgy írják, vannak benne farkasok

2011. jún. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Shiver, Linger, Forever- szintén ezt ajánlanám. imádom de annyira nem akciókkal teli gyilkolós. szóval erre ne számíts.

én ennyit olvastam eddig de láttam már pár vérfarkkasos könyvet. ha esetleg érdekelne sorozat is van egy új teen wolf a címe és azt is imádom :) nezzsorozatokat.info-n megnézheted.

2011. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek!
2011. jún. 28. 20:45
 5/5 Elena76 válasza:

szerintemis tetszene neked a The Dark Divine

vérfarkasos bár nem annyira ilyesztő , de tök jó könyv

érdemes elolvasni

2013. máj. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!