Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kinek melyik Fejős Éva könyv...

Kinek melyik Fejős Éva könyv jött be és miért?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelnek Fejős Éva könyvei, annak ellenére, hogy még egyet sem olvastam ki, csak nézegetem/kerülgetem őket, és azon gondolkodom melyikkel kezdjem. Ti melyiket ajánlanátok? Vélemények? Olyat keresek, ami olvasmányos, amiben van humor, kis romantika.....stb.
2011. jún. 29. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az off-ért. Még én sem olvastam egyet sem, de most rendeltem meg a Bangkok tranzitot! Kíváncsi vagyok milyen lesz, majd megírom!
2011. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is gondolkodtam azon, meg a Mexikóit is elolvasnám! :)
2011. júl. 2. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Itt találtam 3 könyvet tőle, amit le tudsz tölteni!

[link]

2011. júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eddig 3at olvastam: Csajok, Bangkok,tranzit es Hotel Bali. A Csajok nagy csalodas volt szamomra.. :\ A masik ketto viszont erdekes, jo sztori, konnyu nyari olvasmany.
2011. júl. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én már olvastam a bankok, tranzitot, a hotel balit, a csajokat, a cuba libret, és most olvasom az eper reggelire-t :D

nekem a hotel bali tetszett eddig a legjobban :) (az eper reggelire meg ennek a folytatása :)

2013. ápr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!