Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha kérdéseim vannak J. K....

Ha kérdéseim vannak J. K. Rowlinghoz a Harry Potter-világgal kapcsolatosan, akkor ezeket hogy tudnám neki személyesen feltenni?

Figyelt kérdés
Válaszol levelekre?
2011. júl. 18. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Én még életemben nem próbáltam elérni J.K. Rowling ot, de ha minden egyes rajongói levélre válaszolna, valószínűleg egész nap a gép előtt ülne és pötyögne.
2011. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy különösebben foglalkozna ilyesmivel, de ha olyan jellegű kérdésed van, amit mi is meg tudunk válaszolni, tedd fel őket itt. :) Szívesen segítünk.
2011. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan kérdés, amire a rajongók ne tudnának válaszolni. :) Amúgy nem ő olvassa a leveleket, hanem az ügynöke, és ha olyan a kérdés, továbbítja az írónő felé. Ha a személyes levelezési címét szereztnéd meg, akkor valamit nagyon tudnod kell, mert az elég jól védett.
2011. júl. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát én szívesen felteszem itt a kérdéseimet, de miért írjátok, hogy a rajongók mindent meg tudnak válaszolni, ha egyszer az ő fejéből jön a történet? Ezt nem értem.


Néhány kérdés: (rengeteg van, de most ezek járnak a fejemben):


1. A 7. könyvben lévő alagutat mikor építették és hova vezetett eredetileg? Gondlom Dumbledore építette vagy építtette, mivel rajta és a testvérén kívül senki nem tud róla eredetileg. De hogyan vezethet a Szükség Szobájába, amikor DD arról nem tudott? És ha oda vezet, hova vezetett eredetileg?


2. Voldemort mit élt át akkor, amikor kimondta Harryre a halálos átkot az erdőben?

2011. júl. 18. 16:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Na, ehhez át kell olvasnom azt a részt. :D Jó kérdések. Most az 5. könyv elején tartok, szóval kb. 3 hét múlva tudok válaszolni. :S De megpróbálok! :)
2011. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1.Az alagutat a "szükség szobája építette" mikor kaját kértek az odamenekült diákok(7.rész) de mivel azt közvetlenül nem tud adni a Szoba a Gamp féle transzformációs törvény is kimondja(:D:D) Így ez az alagút jött létre, de ezt neville elmondja a 7.ben


2.Na erre tényleg csak ő tud válaszolni:)

Vagy esetleg keresd Voldemort levelezési címét, bár az nem megy, mert már meghalt...:)

2011. aug. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"1.Az alagutat a "szükség szobája építette" mikor kaját kértek az odamenekült diákok(7.rész) de mivel azt közvetlenül nem tud adni a Szoba a Gamp féle transzformációs törvény is kimondja(:D:D) Így ez az alagút jött létre, de ezt neville elmondja a 7.ben "



Kezdetben én is erre gondoltam, de ezt üti az, hogy az Ariana-portré nyitja meg. Annak a mechanizmusnak (Ariana hátramegy az alagútba) régebbinek kell lennie, mivel a portré is régebbi, valószínűleg DD csinálta így a portrét. A másik meg, hogy írják, hogy a belseje alapján nagyon réginek tűnt. Sokkal inkább azt tudnám elképzelni, hogy DD, felkészülvén egy ilyen vészhelyzetre, maga készítette az alagutat, hogy legyen egy vészút, amiről csak ő meg a tesója tud. De ez viszont azzal ellenkezik, hogy az alagút a Szükség Szobájába vezet, amiről viszont DD nem tud. Ezért nem értem, mi akar ez lenni.

2011. aug. 1. 23:56
 8/8 anonim ***** válasza:
a 2. kérdésedre van egy sejtett válaszom: tehát mit élhetett át voldemort miután kimondta harryre a gyilkos átkot? láthattuk azt harry fejében is, a pad alatt nyöszörgő kis lényecskét...! ezen érdemes elgondolkozni
2012. jún. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!