Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek az gáz, hogyha...

Szerintetek az gáz, hogyha egy A3-as oldalt általában 2-3 perc alatt olvasok el? Amikor egy regényt olvasok.

Figyelt kérdés
Tudnék sokkal gyorsabban is olvasni ,de akkor nem fognám fel az egészet.Sok haverom azt mondja hogy nekik kb. 1 perc egy oldal.Most elkezdtem olvasni a nyáron, 3 könyvet elolvastam,de szinte ugyanott vagyok,nem megy gyorsabban...:S
2011. aug. 5. 11:41
 1/6 anonim válasza:
100%
Én is el tudok olvasni egy oldalt egy perc alatt, de!!! szerinted vissza tudnám mondani, mit olvastam??? Hát nem... Olvass csak lassabban, hosszú távon meghozza az eredményét ;) Ha érteni, élvezni akarod azt amit olvasol és nem bedarálni, akkor jó a tempó :)
2011. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Melyik az a regény, amiben A3-as oldalak vannak?:D A3-as lapra én tájképet festek általában, a könyveimben általánosan A5-ös lapok vannak. :)
2011. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, én is épp ezen gondolkoztam!:)

Egyébként az elsőnek van igaza,olvass a neked megfelelő tempóban, amiben élvezni és értelmezni tudod az olvasottakat!!! Az iskolákban a mai napig a felmérések között az egyik legrosszabb eredményt a szövegértelmezés adja, kicsik és nagyok között egyaránt,a felnőttek pedig sokszor nem véletlenül nem tudnak normálisan kitölteni egy kérvényt, egy adatlapot, mert nem tudják értelmezni! A te agyad abban a tempóban tudja feldogozni az infót!

2011. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi A5 öst akartam írni :D
2011. aug. 6. 11:12
 5/6 anonim ***** válasza:
én is kb. olyan gyorsan olvasok. tudnék gyorsabban, de úgy számomra nem élvezhező az olvasás.
2011. aug. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is tudok gyorsabban olvasni, és gyakran bele is esek ebbe a hibába, viszont megesik, hogyha csak gyorsan átfutok rajta, azt veszem észre, hogy teljesen elkalandozok, és ilyenkor visszaugrok akár egy oldalt is. Lassan olvasni sokkal nehezebb :)
2011. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!