Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki sokat olvas az általában...

Aki sokat olvas az általában jó tanuló?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 10:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ezzel függ össze, mert lehet, hogy valaki olvas állandóan (osztálytársam), még az órákon is más könyveket búj, viszont lusta disznó, nem tanul..

Egyébként most az érettségije neki lett a legjobb, szóval sokat köszönhet az olvasásnak..

2010. jún. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés. Nekem volt olyan osztálytársam akinek mindig könyv volt a kezében és mégis még mindig harmadik gimibe jár. Én azóta a harmadik évemet kezdem egyetemen.
2010. jún. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
nincs összefüggésben, ez a lustaságtól függ. De az biztos, hogy a szókincse bővülni fog, és szövegértelmezésből is jobb lesz :)
2010. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs különösebb összefüggésben. Én sokat olvasok, szeretek is olvasni, de mégis a középmezőnyt erősít és nem tartozom az első tanulók közé.

Irodalomból számít, mert sokan nem olvassák el a kötelezőket, dolgozatírásnál nem tudnak úgy teljesíteni az adott anyagból, mint az, aki elolvasta.

2010. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Én sokat olvasok, de csak közepes tanuló vagyok, szóval a jegyeken nem változtat!!!
2010. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokat olvasok, de nem voltam középsuliban jó tanuló. Sőt, három év alatt az egyetemen háromszor mentem utóvizsgára.
2010. jún. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolában nem lesz tőle jobb tanuló, de lehet, hogymás dolgokban jobb lesz keveset olvasó társainál.
2010. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Esme.avantgarde ***** válasza:
100%
Rengeteget olvasok, állítólag tehetségesen írok, négy tantárgyból buktam... vannak züllött bibliofilek is :) :S
2010. júl. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
58%
Ha a tananyaghoz tartozó könyveket olvasgatja, tanulja akkor igen. Ha más könyveket olvas akkor bizony az a tanulmányi eredményének a rovására megy!
2010. júl. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Én inkább azt mondanám, hogy szeretsz olvasni, feltételezem ami érdekel! :)
2010. júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!