Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek jó kezdés?

Szerintetek jó kezdés?

Figyelt kérdés
Mindenki másképp vélekedik mindenről. Mindenkinek van egy sajátos nézőpontja, amit nem hajlandó megváltoztatni,ez egy természetes makacsság. Sok embert érdekel a különleges emberek nézőpontja, s mindenkit érdekel más magánélete is. Az emberek kíváncsiak,rosszindulatúak,és természetellenesek. Ezt egészen addig a napig úgy is gondoltam,míg nem találkoztam vele. Lehangoló ugye? Ez is az a jellegzetes romantikus történet amit már mindenki a kisujjából ráz ki. Csakhogy én nem erről voltam híres. Amióta az eszemet tudom mindig tartottam valamitől. Gyerekként a sötéttől,az árnyéktól. Tiniként a haláltól,a csalódástól. És most? Felnőttként? Talán semmitől. Már nem félek a sötéttől,sőt bemegyek a sötétbe,az árnyéktól sem tartok,tartson tőle más. A haláltól? Elé megyek! Szó szerint. Huszonhat évesen nem sikerült megtanulnom a félés fogalmát,egészen addig míg nem találkoztam vele. Amikor megláttam már csak egy dologtól féltem,attól,hogy elveszíthetem.
2011. aug. 5. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de ez a mondat nem tetszik:

Már nem félek a sötéttől,sőt bemegyek a sötétbe,az árnyéktól sem tartok,tartson tőle más.

2011. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi:)Majd kitalálok még oda valami mást:)
2011. aug. 5. 15:05
 3/12 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik :) Ha lesz folytatás elküldöd mailben?

lilianaszabo@freemail.hu

Én is olyan írófajta vagyok, és igazán szép kezdésnek.Csak így tovább ;)

2011. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)Örülök,hogy tetszik,igen van folytatása,de sajnos még nem túl hosszú,de elküldöm azt a néhány oldalt,remélem tetszeni fog:D
2011. aug. 5. 23:32
 5/12 Hyperactyve ***** válasza:
nekem is elküldöd? hiperactive96@hotmail.com amúgy ez mi lesz? fantasy krimi romantikus dráma vagymi?:)
2011. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen:)elküldöm.Hát elvileg romantikus-akciónak indul,de majd még meglátom:)
2011. aug. 7. 16:04
 7/12 anonim ***** válasza:
ez.... uristen... ez nagyyon jooo:X
2011. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Tetszik, ügyes vagy, remélem a többi rész is lesz ilyen jó.:)
2011. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem is tetszik!:P

A folytatást várom én is priviben :))))))))

2011. aug. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy tetszik:)és köszi:)
2011. aug. 9. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!