Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek jó kezdés? 2

Szerintetek jó kezdés? 2

Figyelt kérdés

Szerintetek jó kezdés?

Mindenki másképp vélekedik mindenről. Mindenkinek van egy sajátos nézőpontja, amit nem hajlandó megváltoztatni,ez egy természetes makacsság. Sok embert érdekel a különleges emberek nézőpontja, s mindenkit érdekel más magánélete is. Az emberek kíváncsiak,rosszindulatúak,és természetellenesek. Ezt egészen addig a napig úgy is gondoltam,míg nem találkoztam vele. Lehangoló ugye? Ez is az a jellegzetes romantikus történet amit már mindenki a kisujjából ráz ki. Csakhogy én nem erről voltam híres. Amióta az eszemet tudom mindig tartottam valamitől. Gyerekként a sötéttől,az árnyéktól. Tiniként a haláltól,a csalódástól. És most? Felnőttként? Talán semmitől. Már nem félek a sötéttől,sőt bemegyek a sötétbe,az árnyéktól sem tartok,tartson tőle más. A haláltól? Elé megyek! Szó szerint. Huszonhat évesen nem sikerült megtanulnom a félés fogalmát,egészen addig míg nem találkoztam vele. Amikor megláttam már csak egy dologtól féltem,attól,hogy elveszíthetem.

Már egyszer feltettem ezt a kérdést,de szeretném ah minél többen látnák,s értékelnétek:)


2011. aug. 12. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

váooo ^^ ez nagyon klassz!!! *.*

amúgy igen szerintem nagyon jó kezdésnek

2011. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki másképp vélekedik mindenről. Mindenkinek van egy sajátos nézőpontja, amit nem hajlandó megváltoztatni,ez egy természetes makacsság. Sok embert érdekel a különleges emberek nézőpontja, s mindenkit érdekel más magánélete is. Az emberek kíváncsiak,rosszindulatúak és természetellenesek. Ezt egészen addig a napig úgy is gondoltam, míg nem találkoztam vele. Lehangoló, ugye? Ez is az a jellegzetes romantikus történet, amit már mindenki a kisujjából ráz ki. Csakhogy én nem erről voltam híres. Amióta az eszemet tudom, mindig tartottam valamitől. Gyerekként a sötéttől,az árnyéktól. Tiniként a haláltól,a csalódástól. És most? Felnőttként? Talán semmitől. Már nem félek a sötéttől, sőt, bemegyek a sötétbe, az árnyéktól sem tartok, tartson tőle más. A haláltól? Elé megyek! Szó szerint. Huszonhat évesen nem sikerült megtanulnom a félés fogalmát, egészen addig, míg nem találkoztam vele. Amikor megláttam, már csak egy


Na, ez így van szépen, kijavítva. Nem rossz, nem rossz, nekem eléggé tetszik. Vesszőhibáid voltak, és írásjelek után kell mindig space(szóköz). Ezt ne feledd el. Amúgy jó.

2011. aug. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi,h kijavítottad:)Bár nem kértem,de örülök neki:)

Örülök,hogy tetszik,igen a szerkesztéssel még bíbelődök,de tényleg örülök,h tetszik köszönöm nektek:)

2011. aug. 13. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik! :)

14/F

2011. aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"A haláltól? Elé megyek!"

"Amikor megláttam már csak egy dologtól féltem, attól, hogy elveszíthetem."


Nekem ez a két kiemelt rész tetszik, a többi nagyon elcsépelt. Bár egy kicsit ezek is... Az elején az a "majd én megmondom, mi a világ rendje" rész nem igazán jön be.Amúgy hány éves vagy?

2011. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi,amúgy 15/L:)
2011. aug. 16. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!