Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kiss Tibor - Ventilátor...

Kiss Tibor - Ventilátor Blues. Egyszer egy Quimby koncerten sikerült szereznem egyet, de most ajándékozásra került a sor, és a célszemély szíve-vágya ez a könyv. Nincs valakinél egy fölös?

Figyelt kérdés
Én is nagy becsben tartom a sajátomat, hozom-viszem, tehát az a verzió kilőve, hogy esetleg nekiajándékoznám, de tényleg nagyon hálás lennék, ha valaki kisegítene. :)
2011. aug. 8. 20:31
 1/2 anonim válasza:

Most néztem a musicland.hu-n, hogy van-e még, de már nincs, akkor ezek szerint elfogyott. :( Júli 25-én a Kobuciban pedig még láttam, hogy volt.

De kár, pedig én is szerettem volna venni még párat, ajándékba. :(

A szülinapi koncerten hátha lehet majd kapni! Ill. ha eljutok esetleg addig valahová koncertre, akkor majd figyelni fogom, és ha van, lecsapok rá!

2011. szept. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a választ, én is hiába kutattam eddig. ezekszerint mindketten megyünk szülinapozni. :D
2011. szept. 2. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!