Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvasnátok egy ilyen regényt...

Elolvasnátok egy ilyen regényt? (lent)

Figyelt kérdés
A történet ehy kilátástalannak tűnő csatáról szól, természetfeletti lények között. Mindkét oldal valamilyen célért harcol, de mindezt egy telejesen mindennapi, eléggé kritkus, konzervatív fiatal lány szemszögéből láthatjuk, akinek a harc egyik vezéregyénisége a legjobb barátja (és ugye ez a barát szintén emberfeletti lény.)A történet inkébb thriller/horrornak mondanám, árnyalatnyi szerelem van benne, de itt inkább a barátságon és a lélek erején van a hangsúly. Akciódús, sosem áll le a történet, szóval nem klisézek vagy írok nyálas monológokat a semmiről.
2011. aug. 10. 15:07
 1/9 anonim válasza:
40%
Őszintén szólva nem. Nem vagyok nagy thriller vagy sci-fi rajongó, az igaz, de ha már olvasok, az értelmes dolog legyen, nem?
2011. aug. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én elolvasnám szívesen:)Te írtad?

nekem tetszik,én szívesen olvasok ilyen könyveket,illetve én is írok mindenfajta könyvet. Van folytatása? Szívesen elolvasnám ha elküldöd pitlord96@freemail.hu

2011. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szeirintem isteni, én nagyon is elolvasnám, van ilyen regény?
2011. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a sztoritól függ, hanem a stílustól. Ha az jó, tőlem szólhat egy életre kelt szőrös heréről, akkor is elolvasom.
2011. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, én írom, de még nem jelent meg könyv formában, de minden bizonnyal meg fog. A természetfeletti lények alatt ne óriáspókókra vagy zombikra gondoljatok, hanem halhatatlanok, vámpírok (ők a saját elképzelésem szerint, nem a nyálas alkonyatos verzió), vérfarkasok, meg még az általam kitalált lények. A két főszereplő lány. Csak nagyon érdekelne, mennyire érdekes maga a történet - igaz ez sorozatnak készül, és a fenti jellemzésem eléggé sovány, mert maga a történet nagyon bonyolult.
2011. aug. 11. 10:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik ugranak egy természetfeletti lényekről szóló könyvre, mások meg épp emiatt teszik félre.
2011. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha a vámpírok nem tvájlájt féle díszb*zik, nálam már egy jó pont.
2011. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég volt odáig, hogy vámpír meg vérfarkas.


Így a válasz egy határozott "nem". Ha nincs benne vérfarkas meg vámpír, akkor már esetleg.

2011. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elöttem szólóval, már nagyon elegem van a vámpír vs. vérfarkas storyk-ból.Egyépként én egy könyvnél először a címre figyelek fel, majd nagyon sokat számít az, hogy milyen a borító. ha az megfog, akkor elolvasom az ismertetőt, majd a véleményeket, én így választok könyvet, szóval ha megjelenik, az is sokat nyom a lattban, hogy hogy néz ki. Pl a HP- k nek nem tetszik a külseje,, az Alkonyatnak annál inkább. Egyépként kíváncsi lennék a címére, örülnék, ha megírnád :)
2011. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!