Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Twilight kérdés. Az egeszet...

Twilight kérdés. Az egeszet elmeseli elorol vagy egy teljesen mas tortenet? (Lent.)

Figyelt kérdés
Letoltottem a Twilight,New moon,Eclipse,Breaking down es Midnight sun konyveket a netrol.Egyik sem kezdodik ugyanugy szoval nem ugyanaz a konyv.Film csak 4 van konyv pedig 5.A Midnight sun elejen azt irja hogy Edward`s story es ahogy belepillantottam olyan mintha o meselne el.De az egeszet elmeseli elorol vagy egy teljesen mas tortenet?Aki olvasta kerem segitsen.Elore is koszonom.Bocsi a hibakert:Dvan belole par.
2011. aug. 11. 13:54
 1/8 A kérdező kommentje:
remelem azert ertheto:D
2011. aug. 11. 13:55
 2/8 anonim válasza:
Midnight Sun az első kötet Edward szempontjából. :)
2011. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Értehető :) Én olvastam jó volt edw. szemszögéből az első könyv kb fele am nagyon jóóó És így sok mindent megértesz amit esetleg eddig nem
2011. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszonom szepen csak nem tudtam mert utolsonak volt cimkezve es nem elsonek en pedig sorba szerettem volna olvasni.igy mar tudom hogy az az elso.koszonom;)
2011. aug. 11. 16:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindent olvastam és imáádom :D elölről elmeséli a megismerkedésüket Edward szemszögéből,de az írónő sajna nem fejezte be,mert felkerült a netre.
2011. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs h OFFolok de meg tudnád mondani hogy honnan töltötted le a könyveket?régen meg volt de most nem találom sehol.nagyon megköszönném!
2011. nov. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kérdezőtől kérdezek :)

Honnan töltötted le ezeket a könyveket?

Kérlek,ha tudod küldd el a linket!

2011. nov. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kislany3 válasza:
ez az edwrdos verzio megvan magyarul is?tudnatok priviben linket v vmit kuldeni ra,koszi :)
2012. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!