Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek érdemes folytatni?...

Szerintetek érdemes folytatni? Jó a sztori? (regény)

Figyelt kérdés

[link]

Itt van egy link, feltöltöttem netre. Nem kell végig olvasnotok, ha nem akarjátok, elég ha csak "belellapoztok". Szeretném meghallgatni a véleményeteket, szerintetek milyen lett? Érdemes- e folytatni? Jól van megírva? Nem túl sablon? (mikor el kezdtem, akkor még nem voltak ilyen témájú könyvek, maximum csak egy kettő) Írjátok meg a véleményeteket, kérlek! :))


2011. aug. 15. 18:52
 1/8 Dávidmester13 válasza:
A bevezetést elolvastam a történet alapja jó ! Kell bele majd váratlan fordulat de nagyon váratlan meg kell még pár új szereplő !
2011. aug. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van itt egy kedves lány aki időnként felteszi a kérdést a könyvével kapcsolatban.Mindig az angyalok,és démonok a téma.Esetleg nem te vagy az??

Ha nem te vagy akkor meg is van a válaszom a kérdésedre.

Nem te vagy az egyetlen aki ebben a témában ír,és bizony nem érdekfeszítő könyv.

Én imádok olvasni.Elkezdtem ezt is..De pár lapozás után sem kötött le,így abbahagytam a további olvasását.

Talán a tinik között lesznek lelkes rajongóid,de aki nagyon sok könyvet olvasott(és bizony ebben a témában is)azt nem fogod tudni lekötni.

De ettől függetlenül én sok sikert kívánok a későbbiekben is.

37/N

2011. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A bevezetést elolvastam. Az izgalmas volt... De amint elkezdtem az I. részt ott már a 3. sornál untam. Ez a véleményenm
2011. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek! :)) Én voltam az előző kérdező is, csak azt a kérdést valahogy rosszul tehettem fel, mert senki sem válaszolt rá. :) Nekem sem tetszik annyira, kissé unalmasnak találom (lehet azért, mert már ezerszer újra olvastam), pont azért tettem fel arra a honlapra, és kérdeztem meg itt is, hogy érdemes e folytatni, mert valahogy nem találom "magával ragadónak". Persze kaptam már rá pozitív kritikát is, csak azt az illetőt ismerem, és tartok tőle, hogy egy kicsit elfogult velem szemben :// azért köszönöm mindkettőtöknek :))))
2011. aug. 15. 19:16
 5/8 A kérdező kommentje:
vagyis mindhármótoknak :D (bocsi, csak amikor írtam a kommentet, akkor még nem írtál, és ezért nem említettelek)
2011. aug. 15. 19:17
 6/8 anonim válasza:
Eddig jó csak azt nem értem hogy mi a jóslat?
2011. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem nagyon bejon:) hany eves vagy?
2011. aug. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát a jóslat, az csak egy ideiglenes cím, mert nem találtam jobbat, és majd elhangzik benne egy, ami valószínűleg a főszereplőről szól :DD. A címet sosem tudom, hogy mi legyen. :D

Köszönöm szépen, és tizenhat éves vagyok! :)) Tényleg nagyon köszönöm! Annyira örülök, hogy kaptam pozitív kritikákat is! :DD

2011. aug. 16. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!