Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki olvasott már dr. Csernus...

Ki olvasott már dr. Csernus Imre könyveket? Milyenek?

Figyelt kérdés
És hogy ír a szerző?Élvezhetőek,vagy?
2011. aug. 16. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elején érdekes, de mikor belemerül egy-egy témába, a pszichológiába, néha már unalmas. De vannak érdekes dolgok, úgy az 50%-a, én a Férfit olvastam tőle, nem bántam meg, bár voltak altató részek.
2011. aug. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ildikóó16 válasza:
Én olvastam. A 8 könyvéből 6 olvastam ki. Nagyon jók a könyvei. Izgalmasak, tanulságosak. Teljesen leköt, még véletlenül sem unalmas! ;)
2012. márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Egyszer használatosak. Szimpatikus a pasi,meg minden, csak idegesít, hogy sok birka( akinek nem inge...) túl misztifikálja...elolvassák: "hűűű, ez logikus, hümm,ahh, na, ezt értem,akkor én is okos vagyok..."

Teljesen alap dolgokról ír, törvényszerűségeket, Osho és Eckhart Tolle "magyar hangja".

Csernusnak csak "face to face" van jelentősége, haszna.

2013. márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!