Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit szóltok az Alyson Noel-Eve...

Mit szóltok az Alyson Noel-Evermore (Mindörökké) és Claudia Grey-Evernight (Örökéj) című könyvekhez? Ti mit gondoltok milyenek voltak? És ajánlanátok ezekhez hasonló könyveket?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 20:13
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Én most olvasom az Evernight-ot és szerintem szupi, már ha tini vagy és szereted a vámpíros történeteket!:)
2009. júl. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen tini vagyok és szeretem a vámpírosakat. =)
2009. júl. 6. 10:57
 3/16 anonim válasza:
100%

Én először az Evermore-t olvastam és az nagyon tetszett, bár szerintem kicsit rövid...

Most az Evernight-ot kezdem majd el, de nem fűzök hozzá sok reményt a Twilight Saga után.

Üdv: Nixy

2009. júl. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Hát én tegnap előtt kiolvastam az Evermore-t nagyon tetszett!! Röpdöstem utána.. :D

Erre tegnap elkezdtem olvasni az Evernight-ot.. Hát szerintem szörnyű.. Csak a 10. fejezetig jutottam... Nagyon unalmas, vontatott stb.. szerintem..

2009. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hát én először kiolvastam az evermore-t és az nekem nagyon tetszett ezért megvettem az evernight-ot is. És nekem az eleje oan kicsit unalmas volt, de sztem csak az első fejezet. Aztán meg le sem tudtam tenni, 5 óra alatt elolvastam a felét.
2009. júl. 7. 17:10
 6/16 anonim válasza:
100%
En most fejeztem be az Evermore-t de nem igazan nyerte el a tetszesem,szerintem azert is mert en nagy Twilight-saga rajongo vagyok, nem tudtam sehogysem felulmulni, ugyanakkor onmagaban nezve erdekes is lehet, de mivel en az Alkonyattal a hatam mogott fogtam neki olvasni, szamomra nem volt annyira kiemelekedo ez a konyv.
2009. júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én is olvastam a könyveket, és nagyon tetszett mind2. Sztem az Evermore izgibb, az Evernight-ban meg nagy fordulatok vannak. Szerintem nem vontatott / unalmas, bár énse vagyok oda a hosszú leíró részekért...


Az Evernightról még annyit hogy... Ha még nem olvastad a könyvet NE olvasd tovább mert picit spoilerezek :P

Szóval mikor Biancáról kiderült, hogy vámpír na mondom hoppá! :D Az ott egy nagy csavar volt, és tetszett is, csak aztán mikor elkezdtek úgy beszélni az egészről, hogy ez egy természetes / alapvető dolog náluk, az nekem kicsit idétlennek tűnt. Szerintem hatásosabb lett volna, ha mondjuk Bianca se tudott volna róla, hogy ő mi is valójában... Na mind1, jó volt ez így is, csak nekem kicsit fura..

A másik dolog ami még kicsit érdekes volt a Lucas-os csavar. Az nagyon nagy volt, meg ütött meg minden :D csak... ha már Lucas és a vámpírok ellenségek voltak.. akkor a srác miért kotyogta ki a "titkát" már a legelső nap Biancának?

2009. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én nagy vámpír-fan vagyok:P...elolvastam már a Twilight-t, new moon-t,eclipse-t,breaking danw-ot,midnight sun-t(persze csak a felét tudtam neki mert eddig azt ríta meg az írónő) aztán az evernight-ot is, most kezdem majd az evermore-t és az evernight 2-t! sztem nagyon nagyon jó jó könyvek! de nálam a a Twilight saga a number 1!!!
2009. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

12:20-nak: Már olvastam az Evernight-ot és igen nekem is kicsit fura volt ez a két csavar, de inkább a Lucas-os :)

Egy kérdésem lenne, nem tudom, hogy mire is gondolsz pontosan, hogy mit árult el Lucas Biancának az első nap? Valahogy most erre nem emlékszem :S

A kitört üvegre gondolsz? (már nem tudom, hogy ezt mikor mondta el Biancának, de szerintem nem az első nap. Ha tévednék javíts ki.)

Az utána válaszolónak: Én is olvastam már az Alkonyatot és a New Moon-t meg az Evermore és Evernight-ot. :) Most kezdtem ez a Stargazert olvasni. És az igazat megvallva én nem tudok választani, hogy melyik jobb. Nekem mind nagyon tetszik, az Alkonyatnak annyi az előnye, hogy filmen is meg tudod nézni. Én örülnék, ha az Evernight és az Evermore-ból is készítenének, bár ennek lehet, hogy kevés az esélye. De attól még reménykedni lehet :)

2009. aug. 30. 12:57
 10/16 anonim ***** válasza:

12:20 vagyok

Aham, a kitört ablakra gondoltam... azt az első nap mondta el Biancának miután megkergette az erdőben :P

Éshát... mégiscsak első nap, meg minden szóval szerintem nem kellett volna rögtön annyira megbíznia benne h elmondjon neki vmi olyan dolgot ami simán lebuktathatja..Nade nem baj, kellett ez, így volt ütős a történet :P

Egyébként a Stargazer milyen? Megjelent már magyarul? Esetleg le lehet tölteni valahonnan?

2009. szept. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!