Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 16 kötelező soknak számít?

16 kötelező soknak számít?

Figyelt kérdés

10-es leszek, év végén a tanárunk összeírta a kötelezőket a jövő évre. 16 lett összesen, plusz még tizenvalahány ajánlott, amit ugyan nem kell elolvasni, de fogunk velük foglalkozni.

Szerintem ennyi kötelező kicsit sok, főleg hogy tavaly csak hat vagy hét volt. Ti mit gondoltok?

Ja és még annyi, hogy nem kell mindet elolvasni most nyáron, ez az egész éves anyag.


2011. aug. 22. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
ez már csak így megy :D nem mindegyik 500 oldalas azért, gondolom, mert úgy talán sok lenne, de biztos van köztük rövid is, száz oldalas vagy annyi se. Most kell Ibsent meg Csehovot olvasnotok? mert azok jók nagyon :) a 6-os számú kórterem, vagy Dürenmatt-tól a Fizikusok nyammi :D
2011. aug. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Egy évre elosztva nem tűnik soknak. Az azt jelenti, hogy nyáron csak nyolcat kell elolvasni, a többi ráér év közben.
2011. aug. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megy a zöld kezecske =) Tulajdonképpen én eddig még egyet sem kezdtem el olvasni, de ami késik, az nem múlik =D

Elsőnek: nem, egyiket sem vesszük =)

2011. aug. 24. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!