Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol játszódjon a könyv?

Hol játszódjon a könyv?

Figyelt kérdés

Van egy ötletem, hogy mi legyen a történet, csak még azt nem tudom hol játszódjon.Ötletek?

Értelmes válaszokat várok!!

Előre is köszi:)


2011. aug. 26. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Te írod a könyvet nem? Miért mi mondjuk meg? Használd a fantáziád! Én se kérdezek meg mindent, önállóan cselekszem regényírás terén.
2011. aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egy másik bolygón! Az ad neki egy érdekes hangulatot! :)
2011. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Történettől függ. Nekem a helyszínek mindig fontos elemei az írásaimnak. Egy kisvárosban például mindenki ismer mindenkit, még egy nagyvárosban könnyen egyedül marad az ember, főleg ha újonnan költözött fel. Ha a történet a jövőben játszódik, akkor egy űrállomás, vagy maga az űr nagyon jó hely. Miről írnál? Hátha tudok segíteni. (Akár privát üzit is írhatsz :) )
2011. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, nagyon nem mindegy, miről írsz.

De szerintem városnak pl. Velence nagyon jó. Akkor is ha jártál már ott, nem árt egy kicsit utánanézni, hogy képben legyél, de ez mindegyik valós helyszínre vonatkozik.

Vagy esetleg Izland fővárosában, Reykjavíkban is játszódhatna...

Vagy... Jeddah-ban, Gran Canarián, Cairóban, Cape Town-ban vagy Észtországban, most ezek jutottak eszembe:D

Ha fantasy történet, vagy a jövőben játszódik, akkor meg persze nem muszáj, hogy létező hely legyen, ki is találhatsz egyet, aztán úgy alakítgathatod, ahogy szeretnéd.

2011. aug. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek:)
2011. aug. 29. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!