Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen német nyelvű regényeket...

Pinklady9295 kérdése:

Milyen német nyelvű regényeket ajánlanátok nyelv gyakorlásának céljából?

Figyelt kérdés

16/L

Kötetek még jobbak lennének:)


2011. aug. 27. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Biztos vannak ilyesmi célból kitalált könyvek, de én pl. nagyon szeretem a Harry Pottert, többször olvastam magyarul és most kezdtem németül és nincs gondom a megértéssel, mert szóval előtte olvastam már magyarul :D A szavakat, amiket pedig nem ismerek megnézem, hogy mit is jelentenek. És külön figyelek a nyelvtanra és a kifejezésekre, szerencsémre kedves német tanárom van így tőle is tudok segítséget kérni. (: Nekem sokat segít.
2011. aug. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%
Én is a Harry Pottert imádom. Persze, akinek nem ez az érdeklődési köre, annak inkább nem ajánlom. Mindenképp olyat olvass, amit ismersz és szeretsz magyarul, mert az segít is a megértésben és motivál is.
2011. aug. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!