Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kinek Miért tetszett az...

Kinek Miért tetszett az Abigél című könyv?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Én nagyon szeretem :) Nem is tudom, miért, csak egyszerűen szeretem Szabó Magda stílusát, érdekes ez a könyve is, tipikus lányregény :)
2011. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ava87 ***** válasza:
Azért, mert jó :) Általában nem tudom megmondani, miért tetszik egy könyv, egyszerűen csak tetszik. Jó a történet, jó a stílus, bele tudom élni magam. Ennyi.
2011. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!!!:)
2011. aug. 28. 13:06
 4/11 anonim ***** válasza:

klasszik lányregény, tizenévesen 2x is elolvastam, és számtalanszor megnéztem a filmet.

jó a hangulata, izgalmas, bájos történet. hiteles képet ad arról a korról, amiben játszódik.

2011. aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2%

én utáltam, de én fiú vagyok

elviselhetetlenek az ilyen karaktereket, mint a főhős.

2011. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mind a mai napig imádom - és nem csak mert lány vagyok. Vőlegényemnek harminc éves korában mutattam meg, és bejött neki :)
2011. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem a konyvet, de nem tudom megmondani miert. Talan azert, mert teljesen bele tudtam magamat elni a tortenetbe. Tobbszor olvastam mar, filmen is sokszor lattam. Kivalo mu:-)

L/17

2011. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is szerettem a bentlakásos, főleg leányiskolákban játszódó történeteket.


Nekünk sosem volt kötelező, de ha az lett, akkor is szeretném.

2011. szept. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3%
Az Abigélt én nembírom végigollvasni nemtetszik Szabó Magda fogalmazása és írási stilusa, marhára unalmas és fárasztó és a regénynek nincs vége rendesen csak utalások vannak benne mi történik . Dvd filmen végignéztem az Abigélt , azon tetszik de úgy tetszene igazán ahogy Mary silver folytatja mi lesz például Ginával mikor megszökik mert kuncz Feri átadná a németeknek ö írja az övé az tetszik csak Szabó Magda írási stilusát utálom !!! Mary silver írását is jobban látnám filmen olvasni nincs idöm nem érek rá mivel fenött vagyok munkahelyem van . Molnár Ferenc Pál utcai Fiúk könyvét elolvastam az ö fogalmazása tetszik abban mindenek rendessen végi van nincsenek benne utalások . Szabó Magda fogalmazása idegesit Elbaszot szar fogalmazás fújj .
2012. jan. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

én imádtam az egyik kedvencem:)) szerintem a stílus, a történet elbűvölő

először nekem sem tetszett, hogy csak utalások vannak a végén de lehet , hogy pont így követi hűen a cselekményt, ami meg tele volt utalásokkal és végülis megadja a lehetőséget, hogy saját magunk kreáljunk hozzá befejezést egy kicsit az olvasó fantáziájára bízza ami pont hogy jó hiszen kellenek ilyen történetek is melyek során nem rágja az olvasó szájába az író a történet végét...

2012. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!