Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a titkuk a Könyvmolyképző...

Mi a titkuk a Könyvmolyképző Kiadó könyveinek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy miért lehetetlenek. Mert azok.
2011. szept. 2. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

ha a kérdésedre akarok válaszolni akkor azt kell mondjam hogy a kiadónak finom ízlése van, hogy mit adjon ki és mi nem.

amúgy nagyon átlagsztorik, és az összes vörös pöttyös könyv az alkonyatot másolja valahogy.. hullámkönyvek..

és azért letehetetlenek mert nagyon mai nyelvezet, és nincsenek bennük sok, hosszú, összetett, drámaian gyönyörű mondatok..

én tudok igazi letehetetlen könyveket, de azokat nem lehet kiolvasni 2 nap alatt, mint a vörös pöttyöseket.. azokból csemegézni kell!

vágy és vezeklés, a parfüm, jane eyre, stb.

2011. szept. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Öööh... nem épp a Vörös Pöttyösökre gondoltam. (Olyanokat nem olvasok)


Inkább az ifjú olvasóknak szánt művekre. Például Rónaszegi Rettenetes Kartalja és Csukás Nyár a szigetenje is Könyvmolyképzős, de ott vannak az újonnan megjelent könyvek, mint Angie Sage Szeptimusz-könyvei.

2011. szept. 2. 21:26
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az előítéletes emberek mind azt gondolják, hogy ennek a kiadónak csak vámpíros könyvei vannak. Pedig ez nem igaz.


Én is nagyon szépen megtaláltam magamnak a nem vámpíros könyveket náluk, mert azok engem nem érdekelnek.


És az sem igaz, hogy a Vörös pöttyös könyvek csak ilyenekkel foglalkoznak :(

Ilyet csak az mond, akinek halvány fogalma sincs a kiadó kínálatáról.


Egyébként kérdésedre válaszolva: szerintem az a sikerük titka, hogy (ahogy én látom) az Alkonyat sikere után, ami megalapozta ahírnevüket nem kezdtek el kényelmesen ülni a fenekükön - mint az Animus a Harry Potter után - hanem az abból bejött összeget elkezdték más, sokoldalúbb könyvek vásárlásába befektetni. Nem vagyok bennfentes így nem tudhatom így volt-e, de számomra a látszat ezt mutatja.

2011. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!