Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a Meg Cabot könyvekről? Egy igazi amerikai lány, Tinibálvány?

Figyelt kérdés
13/L
2011. szept. 6. 17:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A tinibálvány ismerős de nem emlékszem rá, vizsont az Egy igazi amerikai lány nagyon jó :D

Amúgy Kedvenc íróm Meg Cabot :D

2011. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hm, Meg Cabot, nagyon nagy kedvencem volt éveken át, meg talán még most is szívesen olvasnék tőle, pedig lassan 16 leszek. Jó írónő, ez vitathatatlan, és imádnivaló a humora a könyveiben. Ott volt pl a Neveletlen hercegnő, amivel kezdtem, de még a Misztikus szerelem is nagyon jó, és amit említettél, a Tinibálvány meg az Egy igazi amerikai lány. És tudod még, melyik nagy kedvencem tőle? Hogyan legyünk népszerűek? - ez egy nagyon jó kis könyv, ajánlom, ha még nem olvastad :)
2011. szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én csak a Neveletlen hercegnő sorozatot olvastam, de a legutóbbi részekben már olyanokat írt, hogy a hajam égnek állt... aztán jött a film... attól rosszul lettem... azóta nem tudom rávenni magam, hogy olvassak tőle. :D
2011. szept. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2011. szept. 7. 19:08
 5/19 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként Happy End? Tudom, hogy nem szokás csak így elspoilerezni. De spórolt pénzemből nem szeretnék olyan könyvet venni, ami majd csalódást okoz! :)
2011. szept. 7. 19:33
 6/19 A kérdező kommentje:
Ja, és a hogyan legyünk népszerűek?
2011. szept. 9. 17:33
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

12-13 éves korom körül imádtam a Neveletlen hercegnő naplója sorozatot, megvan minden kiegészítő könyv is hozzá. :D Ma már kicsit gagyinak tartom, de egy 13 évesnek pont megfelelő, szórakoztató, és legalább olvas a gyerek. (Mondjuk én mindig is imádtam olvasni, szóval ezzel nem volt probléma akkor sem. :D)


Az "Egy igazi amerikai lány 1,2" sem rossz, bár szerintem a Neveletlen hercegnő naplók sokkal jobbak.


19/L

2011. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. szept. 9. 18:34
 9/19 anonim ***** válasza:
Én olvastam, és imádtam. Ennyi idősen nekem is Meg Cabot volt a kedvenc íróm, szerettem a Neveletlen hercegnős sorozatot, meg a Mediátor sorozatot is, az is elég jó :) A tinibálványt nem olvastam, arról még nem is hallottam, de Meg Cabot nem nagyon ír rosszakat, úgyhogy nagyot tévedni nem lehet :P
2011. szept. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Amúgy én már olvastam A neveletlen hercegnő naplója könyveket, éppen ezért szeretnék még több könyvet olvasni az írónőtől, ugyanis nagyon tetszettek!

2011. szept. 11. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!