Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol lehet Bitter virgin...

Hol lehet Bitter virgin mangát olvasni?

Figyelt kérdés
Szeretném folytatni a mangát mert az animeaddicts-ön csak az első kötet van fent! Lécci ha valaki tudja hol folytathatnám az írja meg!
2011. szept. 11. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]


Szabad megkérdeznem, hogy hogy találtál rá erre a mangára? Csak úgy a la nature az interneten, vagy valaki, valami felkeltette az érdeklődésed?

2011. szept. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valaki/valami felkeltette az érdeklődésemet!
2011. szept. 24. 18:43
 3/11 A kérdező kommentje:
De a kérdésemre tudsz választ adni? Mert ha nem akkor nem teljesen értem mért kommentáltad a kérdésemet!
2011. szept. 24. 18:47
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyooon boccs nem láttam a linket! És köszi!
2011. szept. 24. 18:49
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok angolul úgyhogy jó lenne a magyar!
2011. szept. 24. 18:59
 6/11 anonim ***** válasza:

És szabad tudni ki/mi volt a a valami-valaki? Csak nem a Mondos cikk? :o)


Egyébként itt az első 8 fejezet fent van magyarul:


[link]


Legközelebb azt is írd, mert én pl. nem vagyok jártas az animeaddicts-ön, szóval ha nem mondod később, hogy magyar kell fel sem tűnt volna.

Nemtudom, hogy fogják-e még fordítani, reméljük igen, mert remek manga!

2011. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De a mondos cikk volt és én is örülnék neki ha lefordítanák az egészet mert nekem is nagyon tetszik! (pedig eddig nem nagyon tetszettek a romantikus mangák XD)
2011. szept. 25. 08:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Óh, boldoggá tetted a napomat ^o^ ...ezek szerint nem volt az olyan szörnyű, hogy legalább egy ember érdeklődését fel ne keltse! Nagy kő esett le a szívemről, mert meggyőződésem volt, hogy gyorsan át is lapoznak rajta az olvasók, de ha már egy ember elolvasta az írásom, én boldog vagyok ^^ Köszi :o)
2011. szept. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem tök jó lett, nem sok cikken akadt meg a szemem elsőre de ez köztük volt!
2011. szept. 25. 10:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Annyira örülök ^^ még mindig... :o)


A Bitter Virgin valóban remek és ahogy írtam, a tiniknek tényleg felnyitja a szemét. Amikor először olvastam eléggé szíven ütött, de a fiú hülyeségei eléggé fellazítják a légkört, amibe sikeresen vissza tud azért taszítani az unokaöccse elvesztése és a végkifejlet, ami igaából jó, de egyetlen mondat azért eléggé gallyra vágja a happyend érzést, bár lehet van valami mögöttes világ, amire nem sikerült rájönnöm.


A magyar fordítás biztos vagyok benne, hogy jön előbb-utóbb!

2011. szept. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!