Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvasná valaki a történetem...

K.niss kérdése:

Elolvasná valaki a történetem első fejezetét?

Figyelt kérdés
Akit érdekel, annak átküldöm. Nagyon örülnék, ha valaki elfogulatlanul mondana róla kritikát, meg hogy mit változtassak. Köszi:)
2011. szept. 18. 17:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hello

Az első vagyok! Elolvastam a történeted! XD

Nem tudom, mit mondjak róla... nekem tetszik, végre egy olyan regényrészlet, amiröl ugy tünik h ez a történet eleje. Innen olvasva jól meg lehet érteni a sztoryt.

Valami idegen világban játszódik? Fura ez a sok ismeretlen kifejezés, de végül is kiderül, mi mi és ez tetszik...

Nem tudom, mire gondoltál mikor irtd h elfogulatlan válaszok? Én teljesen elfogulatlan vagyok. Nem olvastam még ilyen történetet, de ezek után muszáj lesz, mer ez naon jó! XD

Bocs h ezt megkérdezem, engem is idegesitett mikor tölem kérdezték, de kiváncsi vagyok: hány éves vagy?

2011. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem is>.<
2011. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is küldd el légyszi, szívesen olvasnám!

2011. szept. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

19:44!

Szia:) Nagyon szépen köszönöm, hogy elolvastad, és írtál róla véleményt:)

A jövőben játszódik, nem egy másik világban, de erről még majd írok bővebben is a késöbbi fejezetekben. Örülök, hogy az ismeretlen kifejezések végül is érthetőek lettek, mert féltem, hogy nagyon zavaros lett. Még lesznek benne, de természetesen azokat is megmagyarázom majd:D

Az elfogulatlant úgy értettem, hogyha mondjuk egy barátnak/családtagnak mutatom meg, akkor valószínűleg nem mondanák meg nekem, ha úgy találnák, hogy nagyon rossz, hogy ne bántsanak meg. Ezen az oldalon viszont nyilván nem lesz ilyen, mert nem ismernek személyesen:)

Nem idegesít, hogy megkérdezted, pont tíz napja vagyok 16:D

Köszi mégegyszer, hogy írtál, és nagyon örülök, hogy tetszett:)

2011. szept. 19. 22:10
 15/19 anonim válasza:
Jöhet nekem is.
2011. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
szia 15:55 - ös vagyok, beállítottam, küldheted
2011. szept. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nekem is küld :)
2011. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 colaCukor válasza:
Nekem is légyszi :)
2011. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem iis!!
2012. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!