Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Dumbledore tényleg meleg a...

Dumbledore tényleg meleg a Potter sorozatban?

Figyelt kérdés
Nekem nem volt teljesen egyértelmű, és kíváncsi lennék a Ti véleményetekre!
2009. ápr. 25. 20:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Rowling azt nyilatkozta, hogy igen, meleg karakternek szánta Dumbledore-t, részlet a Wikipédiáról:


>Rowling egy későbbi nyilatkozata szerint Dumbledore homoszexuális, fiatalkorában beleszeretett Gellert Grindelwaldba. Ezzel indokolta ekkori elvakultságát, hiszen a szerelem vakká teszi az embereket.[7][8] (Dumbledore irányultságára a 7. kötet is tartalmaz némi utalást: „Természetesen bemutattam [Grindelwaldot] Albusnak, akinek nagyon hiányzott akkoriban a hasonló korú fiatalemberek társasága.”[9])

Rowling állítólag általános iskolás igazgatójáról, Alfred Dunnról mintázta Dumbledore-t[8][10]<

2009. ápr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Avalanche ***** válasza:
88%

Na, ezt nem tudtam. Oo

Amúgy most, hogy felmerült, tényleg nincs rá sok utalás, hogy a nőnemű egyedek társaságát kereste volna valaha is.

2009. máj. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
ez nekem is új :S sose jutott még eszembe hogy meleg lenne :S érdekes...
2009. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
Hát ez új! Még szerencse, hogy nem nyomul rá Harry-re... Bár, akkor már pedofil is lenne XD
2009. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az.


De szerintem hülye ez a reakció, hogy "áá, pedofil?!" Mindenkinek ez ugrik be. Szánalmas.

2009. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Igen, az.

És Sirius után a legértelmesebb karakter.

2009. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem is gondoltam erre egyébként sohaXD De azért hiányoltam a meleg karaktert a HP-ből. Viszont így belegondolva...

Amúgy meg ez a pedo-cucc tényleg elég siralmas... Talán minden melegnek pedonak kéne lennie??

2009. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%
ki mondta neked ezt a baromsagot?
2009. júl. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Baromság, ez tény, de ez jön le. Még jó h nem mászott rá Harryre, pff ezen kiakadtam (bocs a nem szó szerinti idézésért).

Olvass a sorok között.

Még mindig nagy ilyen témában a korlátoltság...

2009. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Én is hallottam, hogy az írónő ezt mondta, de a 7. részben nincs konkrét utalás arra, hogy tényleg meleg. Úgy értem, Grindelwald és ő csak barátok voltak fiatal korukban és miután Grindelwald gonosz lett, ezért nem szállt szembe vele. Nem derül ki, hogy barátságnál több is lett volna köztük. Azért valami egyértelműbb utalást tehetett volna bele Rowling...
2009. júl. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!