Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Dumbledore tényleg meleg a...

Dumbledore tényleg meleg a Potter sorozatban?

Figyelt kérdés
Nekem nem volt teljesen egyértelmű, és kíváncsi lennék a Ti véleményetekre!
2009. ápr. 25. 20:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Talán jobb is, hogy nincs konkrét utalás, jöttek volna a felháborodott szülők, hogy mikkel tömködik tele szegény ártatlan gyerekek buksiját.

a homoszexuálitás még mindig tabu:s

2009. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt hallottam. Egyébként a könyvben ezt írják, amikor Rita interjúját olvassa Harry a második fejezetben a 29. oldalon: "Dumbledore a hírek szerint természetesnek nem nevezhető érdeklődést tanúsított Potter iránt". Szerintem ez is vehető utalásnak.
2009. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%
Húúú sztem ez elég gusztustalan...jöhetnek a minuszok meg a dumák h fogadjuk el a melegeket is, de Dumbledore-t ez egy csomó ember előtt beszennyezi. Különben is sztem az írónő ezt csak azért nyilatkozta h sajtóvisszhangja legyen. Igazából nincs erre utalás a könyvben(ha már minden azonos nemű barát melegnek számít akk elég gáz világban élünk...) Előttem Dumbledore mindig hetero marad!
2009. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
66%
Hát akkor egy elég nagy hülye vagy már nem azért. Mit változtat Dumbledore karakterén az, hogy meleg volt? Semmit. Nyomorult....
2009. nov. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
28%
szntem ez az egész egy reklámfogás... :/ mm. semmi bajom a homoszexuálisokkal de Dumbledore hát nem tudom..én mindig azt hittem ,hogy gyengéd viszonyt ápolnak McGalagonnyal. :D :D
2009. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
mért nem piton vagy lockhart lett meleg?
2010. aug. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Andrispapp97 ***** válasza:
20%
Érdekes kérdés.Szerintem beleszeretett Grindelwaldba de nem meleg.:)Tudom hogy nehéz összeegyeztetni.
2011. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!