Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyvet érdemes megvenn...

Melyik könyvet érdemes megvenni érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Anatómia atlaszt szeretnék venni. Kezdő vagyok.

Van egy 2000 Ft-os egyszerű könyv. Mindent leír, de csak alap.

Van a másik könyv kb. 8-9000 Ft. Nagy vastag és 2-3x több oldal van benne. pl: latinul oda van írva mindennek a neve.


Később a nagy könyv lehet, hogy jobb lesz de most a kicsi is jobb. Szóval ti melyiket vennétek meg?


2011. szept. 24. 17:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha csak alapok, akkor arra elég a középiskolai biológia tankönyv, illetve a könyvtárból kikölcsönözhetsz bármit. Semmiképpen ne akarj csak azért venni egy drága könyvet, mert "jól néz ki".

De nézd, a te pénzed. Ha neked az a könyv tetszik, vedd meg, de ennyi pénzért már kapsz egy használt Nettert. Szerintem nem éri meg az árát, de aztán lehet, hogy neked majd megtetszik.

2011. szept. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hmmm. Most szedtem le egy Sobotta atleszt pdf-ben (sajnos spanyol nyelvű). Hihetetlenül részletes. :)


És arról mi a véleményetek ha egyenlőre megvenném az olcsóbb egyszerűbb atlaszt? Az alapokat leírja és szerintem kezdésnek ez is jó lenne.. Vélemények?


Erről lenne szó:

A könyv: [link]


És itt van róla egy kis pdf-es bemutató, az első 21 oldal.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. szept. 25. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!