Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy tetszett a Szent Johanna...

Hogy tetszett a Szent Johanna Gimi 5?

Figyelt kérdés
Olyan volt mint amilyennek vártad?
2011. szept. 28. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
még nem olvastam: sajna a könyv nincs meg?pdfben meg nem találtam még:( de nagyon kiváncsi vagyok már rá:)
2011. szept. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan amire számítottam, de Leiner Laura megint meglepett minket! Nagyon tetszett! Szabad megkérdeznem hogy gondolkoztál-e már a táboron? :)
2011. szept. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Táborba sajnos nem tudok menni mert én egy 26 éves anyuka vagyok De nem lehet rossz:) Nagyon kiváncsi vagyok már az 5re:) (17hós a kicsi)
2011. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Mire számítottatok a könyvben?

Gyorsabban, hamarabb összejöhettek volna?Végülis tetszett így, vagy máshogy jobb lett volna?

Nagy SZJG-fan vagyok, beszélgetünk a könyvről?

Várjátok a 6-ot? Szerintetek mi lesz benne?

Az 5-ből mi a kedvenc részetek? Ki a kedvenc karakteretek?

2011. okt. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Uccsó: Hát, én több Arnoldos részre számítottam, esetleg kicsit másra, de az a karácsonyis is tetszett, bár rövid volt: sajnos.

Hát, a kimenetelt jól megoldotta L.L., főleg az összejövetelük pillanatai voltak jók. Reni sokat tépelődik, túl sokat, szerintem ez egyáltalán nem jó neki, és egy kicsit sok is részéről. Én ezt nem éreztem renisnek egyáltalán. Elvárásaim amúgy sok nem volt.:)

Igen, várom a hatot! :D

Hogy mi volt a kedvenc rész? A balcsis kirándulás! :D És a vonatút, a pillanatok Cortezzel.:) Meg amikor Petivel vásároltak a pandaszemű lánynak.


Hát neked?

2011. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Utolsónak, az előtted levő vagyok.

A kedvenc részem az 5-ből, amikor szünet után Reni elindul a suliba ("kicsit stréber a gyerek"), é s Cortez ott várja az utcán....

Azt a balatoni vonatutat én is kedvelem.....

Még bizti van kedvencem, de most nem jut eszembe, de gondolkodom rajta.

Arnold nekem nem hiányzott, szerintem ennyi pont elég volt belőle az 5-ben, de félek, h lesz még Arnoldos rész....

Reni tépelődése meg...hát, ilyen, én is iszonyat sokat agyalok dolgokon, szóval nekem annyira nem idegesítő:)

2011. nov. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nagyon jó volt bár a négyet sztem nem múlta fölül
2011. nov. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!