Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna gimi 5-Olvastad?...

Szent Johanna gimi 5-Olvastad? Hogy tetszett?

Figyelt kérdés

Sziasztok. :)

Szent Johanna gimi a kedvenc könyvsorozatom,eddig az összes részt végig izgultam,de az 5.-et sajnos csak jövő héten kapom meg.Addig is irnátok róla véleményeket,hogy legalább azt olvashassam?

Tetszett?Olyan jó volt,mint az eddigiek?Melyik a kedvenc részetek?


Köszönöm szépen előre is. :)


2011. szept. 3. 12:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nagyon tetszett!! Ez az eddigi részeket összesen együttvéve is felülmúltaa! nagyon fog tetszeni. A kedvenc részemet nem mondom, el mert az annyira dúrva, hogy neked lesz jobb, ha ugy olvasod hogy nem tudod hogy mi fog következni. Uganyis olyan meglepő fordulatok lesznek a könyvben, hogy csak lesel. Egyépként annyit elárulok, hogy a könvy happy end-el végződik:D:)
2011. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jajj én is kiolvastam!Annyira jó mikor Cortez megfogja menteni Reni életét.Nah és Kinga meg Zsolti:D Úgy örülök hogy összejöttek, Máday is hozza a formáját :P Reni lefogja vágni a haját.Jajj annyira jóó ez az ötödik rész, ki kell olvasnod:D:D
2011. szept. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Annyira várom,már,hogy megkapjam,hogy egész nap szinte csak ez jár a fejemben.A többi könyvvel is pár óra alatt végeztem,mert nem birtam letenni annyira jó,de ahogy olvasom az ötödik részben se fogok csalódni. :)

2011. szept. 3. 14:29
 4/13 slora ***** válasza:
100%
Én annyira bántam,hogy olyan hamar elolvastam,most várhatok egy csomót a hatodik részig...Nekem is ez a kedvenc könyvsorozatom a Harry Potterrel.Mit is mondjak róla? Fantasztikus volt :D Bőven lesznek benne fordulatok, poénok. Én nem tudtam letenni.
2011. szept. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 slora ***** válasza:
100%
A kedvenc részemet nem írom le,mert úgy lelövöm a poént :D
2011. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,én is ettől féllek,hogy gyorsan elolvasom 1nap alatt,aztán várhatok rá megint fél évet. :/

Na mind1,nagyon várom már,hogy megkapjam,mert már annyira kiváncsi vagyok.Remélem Reni és Cortez összejönnek végre!♥

2011. szept. 4. 13:17
 7/13 A kérdező kommentje:

Elolvastam :)

Húú,hát nagyon-nagyon tetszett.Kedvenc részem egyértelműen amikor összejönnek,szünet előtt. :)

Alig várom,hogy megjelenjen a 6os,bár van egy olyan érzésem,hogy szétfognak menni Reni állandó féltékenykedése/aggódása miatt. :/ Mind1,majd meglátjuk. :)

2011. szept. 17. 19:27
 8/13 anonim válasza:

Melyik rész a kedvenced az 5-ből?

Mit gondolsz a karakterekről?

Mi lesz a 6.részben szerinted, szerintetek,

2011. szept. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szia.Kedvenc részem amikor összejönnek,szünet előtt. :)

Kedvenc szereplőim:Cortez és Kinga.Renit is birom,de néha kicsit idegesitő,amikor mindenen kiborul és idegeskedik,de szerencsére ott van Kinga,hogy helyre tegye. :D

Szerintem a hatodik részben szakitanak Cortez és Reni. :/


És neked kedvenc részed,szereplőd?:)

Szerinted hogy folytatódik?

2011. szept. 23. 15:44
 10/13 slora ***** válasza:
Hát biztos,hogy lesz egy kis mosolyszünet de ki fognak békülni szerintem.
2011. szept. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!