Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jó Severitus vagy mentor...

Jó Severitus vagy mentor ficek? (piton/harry)

Figyelt kérdés

Aki nem tudná: Severitus ficek - Piton és Harry között rokoni, apa-fia kapcsolat van.

Mentor: Piton és Harry között mentor, segítő kapcsolat van

Sevitus: Piton és Harry között rokoni és szexuális kapcsolat van. Ilyet NEM kérek. Nem rajongok a Slash-ért.


U.I.: Érdekelnek még Piton-Hermione és Piton-Lily fictionok is. Alternatív befejezések is jöhetnek :)


2011. okt. 10. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Merengőn keresgéltél már? :)
2011. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, de ott Snily fic-eket, amik komplett történetek, alig lehet találni. Severitusok vannak jók, de sajnos van az a rossz szokásom, hogy szeretem, ha egy történet be van fejezve és a merin sokszor ilyenek vannak... :( Esetleg angol ficeket nem tudsz ajánlani?
2011. dec. 5. 21:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezt az oldalt találtam:

[link]


Esetleg a [link] -n nézelődj. :)

2011. dec. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezek befejezettek:


Severitusok:


alkim_Rika7: Roxforti tábor

Lilyanjudith: Új világ, Szérum, Elfeledve, Álmok földjén,

Mrs.Lupin és Mrs.Piton: Kék vér, Kék vér 2

Nimphadora: Titok...


Mentor:


Hetszinvirag: Harry Potter és a Belső Ellenség, Harry potter és a Leláncolt Lelkek

2013. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

enahma összes (a magyar Severitus anyja :-)), a legjobb a Boldog napok a pokolban- triológia, a Bolond (ha azt hiszed, vége) nehezebb. Merengőn és Továbbvilágon is megtalálhatók, mindegyik befejezett.

Susane: Egy gyermek mosolya. Nem ez élete főműve, de nyert a tavalyi Severitus-kihíváson, nem olyan rossz. Merengő.

Ennyi befejezettet tudok, plusz Lilyanjudythtól az előbb említettek.

2013. nov. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja, és még Snarry:

Emma Watson: Az Armageddon hamvai. Herika fordította, magyarul a Merengőn (kicsit vágottan) és a Töviskapun található meg. Az első része nagyon sötét hangulatú, a kínzások miatt bőven 18-as, szóval ha nem szereted az ilyet, bele se kezdj.

2013. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs, azt hittem, szereted a Snarryt. De most, hogy elolvastam újra a kérdésedet, látom, tévedtem. Snagert nem szoktam olvasni, szerintem mrspiton, Lillia_hun és Luthien Lovemagic háza táján találsz.
2013. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Harry Potter és a sötét nagyúr (nem Merengős történet) befejezett és az én ízlésem szerint vetekszok az eredetivel:D én is severitus rajongó vagyok ez a történet nem az inkább egy olyan tudat alatti mentori kapcsolatxd de nagyon jó komolyan:)
2014. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Isteniek vagytok, válaszolók! Köszönöm, ment a zöld kéz :)
2014. nov. 23. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!