Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Segítséget kérnék! Mit ajánlot...

Segítséget kérnék! Mit ajánlotok, mit szerettek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és lány. Az utóbbi időben nem nagyon tudom mit olvassak. Írjatok légyszíves olyan könyveket, vagy linkeljetek olyan listákat ahol olyan könyvek vannak, amiket kötelező elolvasnom ," mielőtt meghalok". Azért légyszíves legyetek tekintettel a koromra, de kicsit idősebbeknek való könyveket is ajánlhattok. Bármi jöhet, a tipikus beszellereket nem igazán kedvelem. Előre is köszönöm! :)
2011. okt. 18. 14:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! :) Ezeket sem fogom kihagyni! :) Felírtam a listámra! :) De most az Abigélt olvasom.(Kicsikoromban Anyu olvasta nekem, és a filmet is láttam, de már nem emlékeztem) De most újra nagyon tetszik! :) Tényleg sokat segítettetek, olyan jó újra olvasni, bár sokat tanulok, de egy óra az út a suliba, és végig olvasgatok, meg mikor van időm! :)
2011. okt. 21. 22:45
 12/12 anonim ***** válasza:

Wm. Paul Young - A Viskó

George R.R. Martin - A Tűz és Jég dala 4 kötete (+tavasszal jön az 5. is magyarul)

George Orwell - 1984 (nem könnyű téma, de kötelező kellene lennie minden fiatalnak)

2011. okt. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!