Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretnek egy konyvet irni az...

Szeretnek egy konyvet irni az eletemrol. Honan tudom emg majd h jo lett?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok amugy :)
2011. nov. 13. 20:45
1 2
 1/20 anonim válasza:
Érdekes élettörténeted van? Miről írnál?
2011. nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem éltél még olyan sokat, hogy mindjárt önéletrajzon gondolkodj... de tényleg az a kérdés, milyen életed volt?
2011. nov. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát 4 oldallal nem lehet könyvet kiadni,és a korod miatt nem igazán tudnál több oldalt írni..Mert olyan sokat és érdekes életet nem élhettél még hogy azt le is tud írni..
2011. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

de leég mozgalmas életem volt.

de az utobbi 4 evrol szeretnék irni mert ami kiskoromban volt arrol sajnos csak ugy tudok h meseltek. de azse volt unalmas :)

amugy voltam öngyilkos, depresszios szerelembe estem mindenki utalt aztan mindenki szeretett. ribanc lettem majd nagyon szerelmes egyedul maradtam aztan baratokra leltem. megint nagyon szerelmes lettem es a barataimrol megfeledkeztem. elhagytam es megint egyedul maradtam .

2011. nov. 13. 21:08
 5/20 A kérdező kommentje:

12 éves voltam. Örültem, hogy végre van internetünk. Böngészés közben rátaláltam egy weboldalra. Chat.hu. Chat? Az meg mi?

Felmentem most már tudom nagy hiba volt de először vendégként voltam fenn többször aztán már egész napokat töltöttem a gép előtt a virtuális barátaimmal chaten.

Igazából nem nagyon voltak barátaim. Fekete bőrű vagyok. Különleges. De amikor neteztem nem érdekelt. Leszartam, hogy az osztálytársaim találkoztak és talán rajtam röhögtek. Ott szerettek engem. Egyik szombat délután a gép előtt ücsörögve feljött egy fiú. Lestat. Beszélgettünk napokig, hetekig és összejöttünk. Nagyon szerelmes voltam csak nem tudom, hogy kibe. Nem is ismertem, mégis úgy éreztem, hogy örökre egymásék leszünk. Tévedtem. Két hétre rá közölte, hogy van barátnője a való életben és csak szórakozott velem. Összetörtem és napokig csak sírtam mivel úgy éreztem vége az életemnek.

- Többé nem leszek szerelmes! Utálom a fiúkat!

Gondoltam, de akkor még nem tudtam, hogy mi az igaz szerelem.

Lassan kihevertem és boldogan chateztem tovább. Jóba lettem egy lánnyal. Betti.

Emo volt, de nem nagyon zavart, a melankolikus lénye. Egyik este azt mondta, hogy holnap felköti magát, mert nem bírja már ezt az életet. Nem hittem neki… sokszor mondott ilyeneket. Persze megint elkezdtem lebeszélni róla mint mindig. Nagyon szerettem őt, ő megértett engem. Értette, hogy milyen nehéz feketének és ráadásul még ducinak is lenni egy kisvárosban ahol mindenki ismer mindenkit. Amikor azt mondta hogy megöli magát csak sóhajtottam.

-Betti. Ne beszélj már hülyeségeket. Ha te meghalsz, akkor én is.

De lement MSN-ről.

Három napig nem hallottam felőle semmit aztán 2009. január. 19-én megtudtam. Kinga felakasztotta magát a hétvégi házukban. Sírtam, sokat. Chaten próbáltam vígasztalást találni de mindenki lenézett mert nem segítettem rajta.

Mégis mit tehettem volna?

A fejembe visszhangzottak a nem kimondott szavaim. „Ha te meghalsz, akkor én is.”

Kifutottam az ebédlőbe és behoztam a nagybátyámnak az epilepsziás gyógyszerét.

800mg. Camoztam az egyik chates „barátommal” aki végig nézte, ahogy 30 szem gyógyszert egyenként beveszek.

A legkedvesebb chat barátomtól elköszöntem. Elálmosodtam és elaludtam.

Az éjszaka a nagymamámnak szörnyű lehetett. Azt mesélte, hogy felhívtam, azzal a mondani valóval, hogy az éjszaka vele szeretnék aludni. Aztán mire hazaért én már aludtam. Befeküdt mellém az ágyba és hirtelen rángatóztam és leestem. Folyt a nyálam, öklendeztem.

Másnap felébredtem a kórházban, de egyből visszaaludtam. Rosszul éreztem magam.

Két nap múlva, amikor újra felébredtem kettős látásom volt, szédültem. Egész nap aludtam, nem tudtam enni nem tudtam inni. Nem akartam beszélni senkivel. Depressziós lettem.

4 napig maradtam az intenzív osztályon. Kerekesszékben vittek át a „C” osztályra. Pszichiátria.


eddig ennyi van meg a neveket a kommentben megvaltoztattam .

eddig jo vagy inkabb hagyjam abba? :D

2011. nov. 13. 21:09
 6/20 A kérdező kommentje:
jah es a cime az lenne hogy EN VAGYOK. ezjo? :D
2011. nov. 13. 21:16
 7/20 anonim ***** válasza:

Ha ezt akarod leírni akkor már el is felejtheted.Egy millióan élnek át nap mint nap hasonló történeteket..De nem is ez a gond.

a gond a következő

-senkit nem érdekel ez a sztori mert se nem jó,se nem izgalmas,se nem megrázó

-az írásod szépérzékkel nincs ellátva a "leszarom" és egyéb kifejezéseket nem szívesen olvassuk egy könyvben.Igazából tudni kell megfelelően káromkodni is..Tudod leírva nem úgy jön ám át az olvasóknak mint élesben hallani...(erre is figyelni kell)

- a szerelmes lettem,qrva lettem,öngyilkos lettem,újra szerelmes lettem történet elmegy egy gyakori kérdések oldalon,de nem megy el egy könyvben..

De magadnak leírhatod naplóba,hogy

1.tanulj belőle később(mármint a hibáidból)

2.ha lesz egy lányod megmutathatod neki,hogy milyen élete volt az anyjának(hogy ő se kövesse el azokat a hibákat)

3 50 év múlva nosztalgiázva visszaolvashatod majd..

(én a könyvedet visszaküldeném ha most nekem kéne foglalkozni vele..(könyvkiadónál dolgozom,lektorálok..)

2011. nov. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
írni is tudni kéne. Egyébként tényleg nem túl egyedi a történeted, tudod a hormonok minden tiniben tombolnak, akik így vagy úgy, de megkattannak. Tudom, hogy most abban a korban vagy, mikor azt hiszed, hogy a te történeted a legmegrázóbb, legegyedibb a világon, és senki más nem érthet meg az egész földön, csak te... csakhát ez nem így van :)
2011. nov. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Majd ha 30 leszel, és még mindig szeretnéd, akkor menj el írni megtanulni, és hajrá!

Első voltam.

2011. nov. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Megírhatod, nem fogják kiadni mert nem olyan drámai, különleges, titokzatos, történelmet rengető ahhoz, hogy mindenki ezt akarja olvasni. Ráadásul celeb sem vagy. De írd meg, a fent említett okok miatt is, és mert jobb ha kiírod és nem marad benned több tüske. Nem kell mindenkinek írónak lennie.
2011. nov. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!