Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlotok...

Milyen könyvet ajánlotok nekem? Több infó lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15/L

Amit eddig legszívesebben kezembe vettem és olvastam az a Twilight könyvsorozat, A HP könyvsorozat és az Üvöltő szelek.

Szeretnék valami olyan könyvet ami olvasás közben odaláncol ne legyen tinidráma inkább valami komolyabb de mégse unalmas.

Ti miket ajánlotok nekem?


2011. nov. 26. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 15/ Lány vagyok, és én is szeretem a HP-t , és az Alkonyatot is ( nem ér megvetni érte! XD), az Üvöltő szeleket, már több ízben megpróbáltam elolvasni, de valahogy soha nem lendültem át azon a ponton, hogy ne bírjam letenni, így a mai napig sem olvastam ki. Én ezeket olvasom, nem tudom, hogy érdekelnek- e , de szerintem érdemes utánuk nézni: Büszkeség és balítélet, jane eyre, Jane auten naplója ( ezek érdekelhetnek, ha az Üvöltő szeleket szereted :) ) A burok : Ez az a könyv, amit mindenképp olvass el! Én nem tudtam letenni, és mivel én szertetem Meyer stílusát, nekem nagyon bejött, jobban tetszik az alkonyatnál ( nem akarom rád tukmálni, de szerintem imádnád! ;) Jahh, és jövőre a film is kijön belőle :D) Amit nem rég olvastam: Az imádott Jenna Fox: ( ez nem tudom, hogy téged érdekel- e, de azért leíerom :D ) Ezt a könyv csodálatosan elegyíti a sci-fi, azorvosi témájú thriller, és az ifjúsági irodalom hagyományit,. A témája, megrázó, elgondolkodtató, izgalmas, és élvezetes, érdemes elolcvasni!

Én szeretem celia Rees könyveit is: Kalózok!, Sovay, Bűbájos Mary... stb.

Hát nekem most hoirtelen kb ennyi jutott eszembe, kérlek, majd írd meg, hogy melyik / m,elyikek melett döntöttél, és hogy majd ha elolvastad, hogy tetszett :D

2011. nov. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Darren Shan:

- Démonvilág

- Vámpír Könyvek

- Kojaszan

- Város-trilógia

(Ezek nem romantikusak, de kalandosak, kicsit viccesek, és nekem nagyon tetszenek!)


Meg Cabot:

- A neveletlen hercegnő naplója (ezerszer jobbak, mint a filmek)

- Egy igazi amerikai lány (nekem ez nem annyira jött be, de azért nem bírtam letenni, amíg a végére nem értem XD )


Sebastian Fitzek:

- Ámokjáték


Levy L. Smith:

- Dark love (egyelőre 3 rész, nem tudom, folytatják-e; eléggé furcsa könyvek, de jók, bár a harmadik rész felé már gyengébb; az elsőt mindenképp megéri elolvasni)


Oscar Wilde:

- A canterville-i kísértet

- Lord Arthur Saville bűne

- Dorian Gray


Daniel Keyes:

- Virágot Algernonnak (ezzel inkább a könyvtárban vagy antikváriumban próbálkozz, mint könyvesboltban, szinte lehetetlen megszerezni)


Leslie L. Lawrence:

- A csöd

- A lebegők

- Nebet Het, a halottak úrnője

- A vérfarkasok kastélyában

- Halálkiáltók

- Az ördög fekete kalapja

- A gonosz és a fekete hercegnő


15/L

2011. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!