Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki, please help me!...

Valaki, please help me! Nagyon fontos. Írtam egy regényt, és most pályázatokat keresek, amikkel esetleg ki tudnám adni ingyen. Valaki nem tudna ajánlani?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 23:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Muti

Nem nyúlom le, csak kíváncsi vagyok.

2011. dec. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Nem valószínű,hogy kiadják ingyen.
2011. dec. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
engem is érdekelne :) én is lassan befejezem az enyémet de én se találtam még kiadót :S
2011. dec. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
én speciel találtam egy könyvkiadót, ami kiadja ingyen, csak ha nincs kereslet, akkor kell a kiadó embernek fizetnie...csak hát, sanszor, hogy nem lesz rá kereslet, hiszen fiatal vagyok, és ismeretlen..://
2011. dec. 2. 23:21
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen jellegű pályázat nincs. És ha nem vagy híres, és nem is látnak fantáziát a könyvedben, ingyen semmiképp sem adják ki. Én is írtam könyveket, novellákat, némelyikkel nyertem is ilyen országos versenyeket, mégse hiszem, hogy bárki vevő lenne rá...

Ha csak annyit szeretnél, hogy könyv formájában legyen belőle egy példányod, akkor viszont kvázi megfizethetőbb összegért elviheted egy könyvkötőhöz, és csinál belőle neked egy könyvet, rendes borítóval, ilyesmi. Ilyesmiken én annó gondolkoztam.

2011. dec. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nekem nem az a célom, hogy híres legyek, vagy milliomos..nekem az írás egy nagy öröm, csak néhány száz példányt szeretnék, hogy azoknak eljuttassam, akik kíváncsiak is lennének rá...
2011. dec. 2. 23:28
 7/18 anonim válasza:
nekem küld el a sztoryt pls :D cserélhetnénk ötleteket :)
2011. dec. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A lényeg röviden: Van egy csajszi, aki a fővárosban él az apukájával, a szülés után ugyanis az édesanyja lelépett, mivel csak 19 éves volt. A csajszinak mindene megvan, de az anyai szeretetre mindennél jobban vágyik. Kicsit sznob, és felettébb egoista, nincsenek barátai. A nyolcadik osztályt elvégezve nyárköszöntő bulit rendez a villájukban ( az apja bankigazgató, onnan a sok pénz), ahol feltűnik a csajszi anyja az új komájával... a csávó nemrég tudta meg, h a nőnek van egy házasságon kívül született lánya, ezért őrjöngve érkezik meg, pisztolyt ránt elő, le akarja lőni a kiscsajt, de az apja megmenti őt..végül kihívják a rendőröket, el is viszik az őrjöngő embert, a papát pedig kórházba viszik, de semmi súlyosabb baja nem lett.. ezek után már nem tudnak itt élni, így vidékre költöznek a nagyikához, aki szintén nagyon gazdag, egy valóságos "palotában" él...
2011. dec. 2. 23:37
 9/18 A kérdező kommentje:

jó tudom, h eddig kicsit amerika feelingje van.. a faluban, ahol élnek végre barátokra lel, hiszen nagyon megváltozik a lány egy ekkora érzelmi sokk után... a szomszéd lány, aki a legjobb bnője lesz, bemutatja neki az unokabátyját, a 18 éves Krisztiánt, aki egy igazán helyes, ámde lelkileg meggyötört fiú, nemrégiben veszítette el az édesanyját..a főszereplő csajszi végülis

"életre kelti" a srácot, hiszen nála jobban senki sem érti meg.. egy nagyon fura lelki kapocs köti össze a két fiatalt, akik sokáig azt hiszik, ez csak barátság...ám a lelkük mélyén az elejétől fogva érzik, ez egy tiszta szerelem.. a srác nem nagyon mer közeledni a lány felé, hiszen nem akarja lerombolni ezt a csodás érzést..

végül nyár végére összejönnek, a csajszi elkezdi a gimit, pont abban, amelybe a srác és a legjobb bnője is jár...a bonyodalom itt kezdődik,ugyanis a suli menő csaja ráhajt Kriszre, aki előbb semmiféle érzelmeket nem táplál iránta, ám szerelme folytonos féltékenykedésével a menő csaj karjaiba taszítja..szakítás a vége, ami nagyon megviseli őket.. sokáig nem beszélnek, végül a srác erőt vesz magán, és elhívja szerelmét egy téli estén a plázába, h megbeszéljenek mindent..a csaj azonban ismét gőgössé, és önzővé válik, meg sem hallgatja a fiút.. végül fennhangon elrohan, a srác pedig utána..egy óvatlan pillanatban lelép a zebrára a lány, és majdnem elüti egy autó, de a srác megmenti, ezzel őt sodorta el az autó..kómába esik, ekkor rádöbben a csaj, mit is jelent neki a fiú...ekkor kanyarodik a történet a vallás felé, a csajszi megígéri Istennek, amennyiben megmenti Kriszt, hinni fog...

2011. dec. 2. 23:38
 10/18 A kérdező kommentje:
végül persze Krisz felébred, de már nem akarja a lányt...megrettent attól, hogy még életét is képes lenne feláldozni a szerelemért...a csajszi ismét magába roskad, hiszen azt hitte minden happy lesz, ha a srác felgyógyul... elhidegült barátokként élnek tovább..míg nem a tavasz új reményeket hoz..egy együtt átbulizott éjszaka után nem tudnak tovább ellenállni egymásnak, ismét összejönnek, s megfogadják, soha többé nem hagyják el egymást.. a regény zárójelenete, mikor a lány a templomban ülve imádkozik, s megköszöni Istennek mindazt, amit kapott.. barátokat, szerelmet, nyugalmat, és békességet... tudom, kicsit hosszúra sikerült ez a rövid tartalom ismertetés, de ennél tömörebben nem tudtam leírni...
2011. dec. 2. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!