Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi az a könyv, amit kötelező...

Mi az a könyv, amit kötelező elolvasni, annyira jó?

Figyelt kérdés

Mostanság rámjött az olvashatnék. Ajánljatok könyvetek, amiket érdemes lenne elolvasnom! Minden műfaj jöhet, a lényeg, hogy letehetetlen legyen. :D

Köszi szépen! ^^

19/L



2011. dec. 29. 17:50
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim válasza:
84%
nekem : Bree Despain : sötét erők sorozata tetszett nagyon és a Bíborhajú
2012. febr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
79%
Leslie L. Lawrence könyvek, szerintem tök jó stílusa van. Galaxis útikalauz stopposoknak, nagyon vicces. Millenium trilógia (Tetovált lány) hihetetlenül felkavaró és nem tudod letenni, ha egyszer elkezded olvasni.
2012. febr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam, hogy a Tetovált lány egy trilógia része :O Köszi a javaslatot, lecsapok rá :)
2012. febr. 25. 18:55
 34/51 anonim válasza:
79%
Vámpírakadémia :) eddig mindenkinek tetszett akivel beszéltem
2012. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
79%

Vaszary Gábor: Ketten Párizs ellen

James Herriott: Állatorvosi pályám kezdetén

Ken Follet: Tű a szénakazalban


rengeteget írhatnék még...

(az első kettőt nyilvános helyen nem ajánlott olvasni, sírni fogsz a nevetéstől)

2012. márc. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
83%

Tíz kicsi néger, Három vak egér, Battle Royale, Büszkeség és balítélet, Christine, AZ, Kedvencek temetője, Titkos Ablak, Sorvadj el, Ragyogás, Tortúra, Nyomorultak, A párizsi Notre Dame, Üvöltő szelek, Parfüm, Értelem és érzelem, Karamazov testvérek, A lepkegyűjtő, Egy szerelem története, Gyilkosság az Orient expresszen

19L

2012. márc. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:

Ken Follett a kedvenc íróm, A Tű a szénakazalban pedig a kedvencem tőle.. Fel is írom, hogy megint ki kell vennem a könyvtárból! *.*

Üvöltő szelek szintén kedvenc könyv, de az értelmét még nem igazán sikerült felfognom, elég mély érzésű könyv.

Sorvadj el-t pedig filmen láttam, már ott is jó volt, könyvben biztos brutális :D

Köszi a javaslatokat, várok még ^^

(Ezek mind mennek a könyvlistámba, és amint lehet, kikölcsönzöm őket :D)

2012. márc. 31. 13:32
 38/51 anonim válasza:
79%
Ha szereted a krimit, akkor csak ajánlani tudom Thomas Harristől a Hannibál könyveket:) A film is izgalmas, de a könyv nyomába sem érhet.:) Ha a tartalmat elolvasod, kicsit brutálisnak tűnhet, de egy szóval tudnám csak jellemezni: lebilincselő.:)
2012. márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:

Van olyan beteg elmém, hogy bírom a brutális könyveket :D Pl. az egyik kedvenc könyvem Kirády Attilától az Emberkísérletek a náci haláltáborokban. Borzasztó dolgokat ír le, de nagyon szívesen olvastam, és faltam az oldalait :D És még tetszett is. Mármint nem az, hogy ártatlanokat öltek, hanem az, hogy milyen találékony az ember, és a sok bűnözőt mikkel lehetne büntetni. Elkalandozott a gondolatom, hogy a sok sorozatgyilkost, beteg elméjű perverz állatokat hogyan ölnék meg ilyesmi módokkal... Na, de ez már erősen off, úgyhogy abbahagytam :D


Ó, igen,elfelejtettem, hogy ajánlhattok még nyugodtan thrillereket, horrorokat is :DDD

2012. márc. 31. 18:10
 40/51 anonim ***** válasza:
89%
Ha horrorr, akkor Stephen King: Cujo, Borzalmak városa, Ragyogás, Rémkoppantók, Christine. Összehasonlíthatatlanul jobbak a King- könyvek, mint a belőlük készült filmek.
2012. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!