Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok A Vámpírakadémia...

Mit gondoltok A Vámpírakadémia könyvsorozatról, szereplőiről? Várjátok a filmet?

Figyelt kérdés
Furcsa, hogy szkeptikusan kezdtem hozzá a sorozathoz, mert úgy voltam vele, hogy jaj, még egy vámpíros...de aztán rajongó lettem, imádom, és most, hogy befejeztem a 6. könyvet is, sajnálom, hogy ennyi volt:( Rose-t egyszerűen imádom, felnézek rá, hogy erős, magabiztos személyiség, de azért megtartja a nőiességét is, és mindig küzd a szeretteiért. Lissát annyira nem kedvelem, de a barátságukra felnézek. Mit gondoltok róluk? És persze Dmitrijről, Adrianről? Ti kit választottatok volna?
2011. dec. 30. 10:15
 1/2 anonim válasza:
Én is olvastam mind a 6 részt nagyon szeretem, de sajnálom h ennyi a vége és azt is h dampyrnak dampyrtól nem lehet gyereke :( Lissát én se annyira kedvelem és h királynő lett így mégannyira nem. Adriant én szeretem de nem Rosehoz való. Nagyon vároom a filmet és remélem, hogy olyan szereplőket válogatnak akik visszaadják a könyvbeli karaktereket. Dmitrijt imádom védelmező és még striga ként is volt benne annyi emberiség h szeresse Roset.
2011. dec. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a VA az egyik kedvencem. A 6. végén kicsit csalódott voltam, mert elég érdekesen lett befejezve az egész, hogy Rose "furcsán" felépül meg hogy Lissa királynő lett.

A filmet félve várom. Az a baj, hogy a legtöbb adaptáció nem sül el túl jól, sőt, némelyek nagyon rosszra sikerednek, és a könyv hírnevét rontják (ami meg ugye tök jó). Azt se szeretném hogy ebből divat legyen, nagyon rosszul érintene ha egy "Alkonyat sorsra" jutna.

A szereplők kiválasztásában bízom hogy nem döntenek rosszul, és a neten szavazás is van arról, hogy a rajongók kit szeretnének, ami ugyancsak jó pont.


És a végső kérdés: Adrian vagy Dmitrij? :)

Bírom Adriant, kicsit alkesz ugyan, de aranyos, szerethető karakter, viszont én Gyimka párti vagyok. Nekem ő egy erős isten aki kész mindent feláldozni a hivatásáért és a szerelméért, és be kell valljam strigaként imádtam a legjobban. Amikor meg a 6.ban az összetört lelket játszotta, hát mint Rose, én is behúztam volna neki egyet... de csak mert imádom :D


Szóval reménykedem hogy jól sül el a dolog és a premiernapon én is ott fogok ülni a vászon előtt és együtt izgulhatok a többi rajongóval az oldalamon. :)

2011. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!