Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek Stephanie Meyer...

Szerintetek Stephanie Meyer folytatni fogja majd Renesmee és Jacob történetét?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha lesz rá befogadó közönség, akkor lehet.
2012. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem tuti h lesz rá , tehát igen!: )
2012. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi lennék rá, de már olvastam egy alternatívát. Egy magyar nő(legalábbis szerintem nő) írt egy e-bookot, ami szerintem nagyon nagyon jó lett. Sokkal jobban beleéltem magam, mint az Alkonyat könyvekbe. Ha érdekel, írd be gugliba, hogy Kamaszkorom utolsó nyara és azt hiszem az első link lesz az.
2012. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A Kamaszkorom utolsó nyarát én is olvastam és hát meglepő,de nekem is jobban tetszett a Twilight-nál,bár lehet,h csak azért,mert a főszereplők Nessie és Jake...:)...jó lenne,ha filmre vinnék a folytatást(persze csak,ha lesz!)...:)))
2012. jan. 3. 19:08
 5/6 k.lau13 ***** válasza:
én a múltkor(éppen itt gyakorikérdéseken olvastam egy hasonló kérdésnél) olvastam, hogy Stephanie Meyer ír folytatást... Bár nem tudom, ennek valószínűleg nem lesz akkora közönsége, a többség inkább a vámpírokért van odáig... Vagyis nekem ez tűnt fel. De úgy hallottam, lesz folytatása:)
2012. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a Kamaszkorom utolsó nyarát én is olvastam, szerintem is sokkal jobb mint a Twilight könyvek. Szerintem sokkal szenvedélyesebb,és sokkal tartalmasabb :D

Gratula a történet írójának:D

2012. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!