Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a kedvenc Szent Johanna...

Melyik a kedvenc Szent Johanna Gimi könyved és ki a kedvenc szereplőd?

Figyelt kérdés
Indokokra kíváncsi vagyok :)

2012. jan. 4. 14:33
1 2
 1/19 nagytamara válasza:

Az én kedvencem az 5. rész, mert annyi szenvedés után Reni végre boldog lehet.

A kedvenc szereplőm Kinga, mert okos és akaratos. (néha talán túl agresszív) És persze az osztályba járó fiúk, mert mindig viccesek, de kiállnak a barátaik mellett.

2012. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
A 4 és az 5 verseng nálam. Én személy szerint imádom Cortezt. Ricsi is jófej. Minden vágyam, hogy mikor jövőre gimibe megyek valami ilyesmi osztály fogadjon. :)Már alig várom a 6-ot. Kíváncsi vagyok mi lesz Renivel és Cortezzel. :)
2012. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
kedvencem az 5-ös, mert összejönnek és olyan cukik együtt. Imádom a balhés négyest :D és Virágot is mert olyan sötét XD
2012. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 SzentJohannaGimiFan ***** válasza:
Nekem az első rész tetszik a legjobban, mert a többi (1-3) nem lett túl jó... mondjuk a 3-as depis, a 2-et... az olyan átlagos. A kedvenc szereplő(i)m Reni, mert azért ő a főszereplő; Cortez, mert cuki;Virág, mert sötét mint a világűr és végül Arnold, mert jók a "laza" beszólásai :D!!!
2012. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

a 4. és az 5. között nem tudok dönteni:)

az 5.-be olyan jó amikor vitatkoznak egymással és bevágják a durcát és aztán meg kibékülnek és összejönnek:)

Cortez: nem kell magyarázni

Virág és Ricsi: de csak mióta összejöttek:) annyira összeillenek

2012. jan. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Az 5. a kedvencem mert Reni és C. végre összejönnek :D

És Virág a kedvencem mert vele tudok azonosulni >.<

2012. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 ilovecortez.*-* ***** válasza:
A kedvencem a hatodik rész. Kedvenc szereplő pedig... Cortez és Virág. De szinte mindenkit szeretek. :))
2012. márc. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Kedvencem a 6. rész, mert nagyon boldog.

Kedvenc szereplőm Cortez, mert Cortez. (Ez ugye evidens:D)

Aztán Reni, mert a főszereplő, Virág, mert őt szeretni kell, Ricsi, mert nagyon aranyos Virággal, és Reninek is az egyik legjobb barátja.

2012. márc. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 ochomacho10 válasza:
Az 5. rész a legjobb. A 6.is jó bár ott nem sok minden történik. Kíváncsian várom a 7-8.részt. Kedvencem Reni és Zsolti:D
2012. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az 5. és a 6. rész a kedvencem.Én Renit szeretem a legjobban, mert pont olyan mint én ... :D
2012. ápr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!