Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a kedvenc Szent Johanna...

Melyik a kedvenc Szent Johanna Gimi könyved és ki a kedvenc szereplőd?

Figyelt kérdés
Indokokra kíváncsi vagyok :)

2012. jan. 4. 14:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kedvenc könyvem? Talán a 6-dik, mert ott olyan sok minden történik, ami jó. Mert már annyira össze szokót az a kis csapat, hogy már lehetetlen elképzelni őket egymás nélkül.

Kedven szereplő(i)m:

Reni: Mert, olyan, mint én. És remélem, hogy jövőre mikor gimis leszek nekem is ilyen össze tartó osztályom lesz.

A balhés 5-ős: Imádom őket, mindegyik olyan szórakoztató.

2012. ápr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én az 5.-et is szeretem,de a legjobb a 6. Zsákot,Gábort nem nagyon szeretem,ők nagyon unalmasak. A rockerek nagyon sok hülyeséget találnak ki,amiken jókat lehet nevetni,úgy hogy őket is bírom. Kingán is jókat lehet szórakozni.Nagyon tapintatos lány,mindenkit lenéz.Néha pozitív,néha viszont negatív szereplő. Vrág nagyon sötét,de nagyon ari szereplő.Az életben nem hinném hogy lennének ilyen sötét emberek. Ricsi elég menő,de kedves szereplő,emót nagyon szereti,óvja mindenkitől. Arnoldot soha nem szerettem,pláne nem a 6. részben.Ő végig tudta hogy C szereti Renit,de soha nem mondta el neki,inkább keresztbe tett.Úgy irányította mindig Renit,hogy saját magának jó legyen.De hogy mondjak róla valami pozitívat:nagyon okos,jó modorú fiú. Macu és Dave,a kütyü sznobokat is nagyon bírom. Nekik is vannak jó beszólongatásai,de az ő életük az Apple,Macbook stb.

Zsoltit bírom talán a legjobban a beszólongatásai miatt.Nagyon humoros mindenre tud valami megjegyzést tenni.Kedvence Máday.De Kingát is nagyon szereti,igaz,hogy naponta vagy ezerszer veszekednek,és naponta szakítanak.

Cortez nagyon bunkó tud lenni.Ő a suliban a legmenőbb diák.Renit szerintem már kilencedik végén-tizedik elején már szerette. Nagyon utálja Arnoldot és Kardost. Reniért mindent megtesz,hozzá igazítja az életét. Renivel sok közös tulajdonságunk van. Csak én boldogulok a fiúkkal,nem úgy mint ő.Ő mindenen csak szenved,bőg.De nagyon szereti C-t és nagyon jó barát.Csak az a baj vele,hogy túl vak.

2012. máj. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Kedvenc könyvem: 5.-mert ez a könyv az amelyikben sok érdekes dolog történik (nem csak Cortez éd Reni kapcsolatára gondolok).

Szereplő: Virág :)-olyan sötét, mint az éjszaka, de pont ezért szeretem!

2012. dec. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
a 6. mert az olyan boldog.....kedvenc szereplő pedig Kinga..:D
2012. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Smiling Girl ***** válasza:

Nekem a 4. a kedvencem :) Mert az oan vidám :) És abban a kötetben Virág már nem emo... És valahogy a hangulatom is jobb lesz tőle :)

Kedvenc szereplőim: Virág és Ricsi... Magamra leltem bennük :)

2012. dec. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kinga for President! :-) okos, határozott, tudja mit akar...szeretnék rá hasonlítani :-)
2013. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A kedvenc részem az 5, a 7, és a 8. Az 5. azért mert olyan jóó ahogy ŐK ketten piszkálják egymást, meg bevágják a durcit, aztán (nagy nehézségek árán)öszzejönnek. A 7. azért mert bár már "2 rész óta járnak" most vannak igazán együtt (Reni,Cortez). A 8. azért, mert itt kiderül rengeteg olyan dolog amit az előző részekben csak találgatni tudtunk. :D

a kedvenc szereplőim:

Kinga, mert elgondolkodtat.

Ricsi: mert atomjófej :D

Virág: mert bár sötét mint az éjszaka, olyan arii (:

Cortez: mert... még magyarázzam??? ;)

Arnold: mert iszonyat okos fiú, és bár elég sajátos humorral rendelkezik, attól még nagyon szerethető.

2014. máj. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

a 8-as a kedvencem,mert...mert sajt :D

A favorit szereplőm pedig( figyelj, fura lesz) Andris :D

Nagyon hasonlítok rá, és ha Reniék osztályába járnék, tuti, hogy a rockerekkel lógnék. Élmény lenne minden perc :P

2014. aug. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

4.rész hogy miért?

-Arnold még ott van

-Arnold szerelmet vall Reninek

-Reni és Cortez még nem járnak


410-412. oldal a 4. részből BEST

2018. jún. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!