Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a kedvenc Charles...

Slora kérdése:

Melyik a kedvenc Charles Dickens könyved, és miért?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Karácsonyi ének, mert még nem kellet elolvasnom. :))

De mesében már láttam és az nagyon tetszett!

2012. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még nem tudom, most kezdem majd el a Dickenseket, karácsonyra kaptam néhányat. A Karácsonyi éneket olvastam csak eddig. Filmben láttam párat (Kis Dorrit, Bleak House, David Copperfield) azok tetszettek.
2012. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én most kedztem el Dickens könyveit olvasni: kettőnél tartok, s most haladok a 3.ban. Eddig a twist olivér és copperfield dávidot olvastam, az utóbbi egyes részeinél sokkal jobb mint olivér, de a twist olivér össszeségében talán jobb. Most a nehéz időket olvasom, a szokott Dickens stílus, nekem bejön. Számomra nagyon aktuálisak, a szegénység, az elhagyatottság, a sorstalanságról szól, és bizony, ma is aktuális. jó elmenekülni a könyvek világába, és sokszor erőt is adnak.
2012. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az összes más-más dolog miatt fogott meg,nem lehet választani,mind ugyanolyan tökéletes!
2013. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!