Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kik azok a tizenévesek, akik...

Kik azok a tizenévesek, akik könyvirással foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Én is szeretnék könyvet irni és kiváncsi vagyok, ki hány évesen kezdett irni, meg persze a történetekre is! Légyszi irjátok le miről irtok!(nem fogok senkitől se másolni, már úgy is meg van a történetem!) Előre is köszi és várom az izgalmas könyvtartalmakat! :D
2012. jan. 16. 18:52
1 2 3
 11/25 Keselyüstök ***** válasza:
Hát én tavaly nyáron, 15 évesen kezdtem írni egy sztorit, ami mára több mint 100oldal ,de most félretettem, mert úgy érzem hogy bár szárnypróbálgatásoknak nagyon jó volt, de nem egy nagy "siker":D talán egyszer még folytatom..., aztán most is van kettő amit írok. Az egyik egy kis görög szigeten játszódik az ókorban ahol ilyen halhatatlan lények élnek, a másik pedig egy általam alkotott világ, ami kicsit középkori és bővelkedik mindenféle mitikus lényben.:D De ehhez kicsit utána kell olvasnom pár infónak(germán, kelta világ) hogy "hihetőbb" legyen:D
2012. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nagyon vagi, lehet, ha nagyobb leszel majd megirod és akkor én biztos leveszem a könyvespolcról és beleolvasok, mert a kedvenceim a misztikus, ókoriak, amikből sokat lehet tanulni:D sok sikert!
2012. febr. 3. 14:50
 13/25 anonim ***** válasza:

Egy éve sincs, hogy elkezdtem írni egy történetet és még mindig írom, mert suli mellett egy kicsit nehézkes. Megtalálod történetek.hu-n Szürke angyal címmel. Egy lányról szól, akit fiatalon meggyilkolnak és a Pokolba kerül, ahol démont csinálnak belőle, de nem tud beilleszkedni. Egy angyalfiú segít neki, hogy "megtérjen" és most épp azon mesterkedik, hogy feladja a démonlétet, de az Ördögöt nem igazán lehet kicselezni:P Jelenleg itt tartok:)

Pár napja fogalmazódott meg bennem egy másik fantasí történet egy testvérpárról, akik MAGYAROK. Sokszor hallom, hogy miért kell mindig amerikai neveket, meg helyeket választani az íráshoz, hát az én főszereplőim magyarok:)

2012. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Szuper, az én szereplőim között nincsenek amerikaiak, csak európaiak, indiaiak, alaszkaiak stb.:D szóval nem magyarok, de nem is amerikaiak:) egyébként én szeretek más helyekről írni és más szereplőkről, mert még én is tanulhatok más nyelvekről, szokásokról, stb.
2012. febr. 7. 09:47
 15/25 anonim ***** válasza:

Négy felnőtt testvérről szól, akik messze élnek egymástól és nem tartják a kapcsolatot, de minden évben találkoznak, mikor karácsonykor hazamennek az apjukhoz, Londonba. Rossz a kapcsolatuk az apjukkal, amióta csak az eszüket tudják és minden évben ugyanúgy zajlik a karácsony. De idén valami megváltozik. Az apjuk ugyanis saját testvéreit is meghívja, akikkel évek óta nem is beszélt. A 4 testvér csodálkozik ezen és rosszat sejtenek...

így tudtam összefoglalni, de ha érdekel leírhatom bővebben :) 14/l

2012. febr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
köszi! irhatod:D
2012. febr. 19. 13:41
 17/25 anonim ***** válasza:

OK, írom. :D

Tehát, van 4 felnőtt testvér. A legidősebb Charles (New York-ban él), aztán Catherine (Los Angeles), George (Washington) és Jane (Róma). Eredetileg Londonban születtek és minden évben hazamennek az apjukhoz karácsonykor. Az anyjuk már régen meghalt. Az apjukkal rossz a kapcsolatuk. Mindig csak piszkálják egymást, de az apa, Edward, nagyon gazdag, (látszólag) ezért minden évben elmennek a gyerekei (noha, ők is gazdagok). Charles olyan tipikus szépfiú, nem túl intelligens, de meg van a magához való esze. Catherine a "legerősebb" közülük. Mindig szembe mer(t) szállni az apjukkal, nagyon intelligens, viszont felfuvalkodott, lenéző és önző. George a legjelentéktelenebb, igazi stréber, mindig elnyomták a testvérei, akik érdekesebbek és szebbek nála. Ő átlagos külsejű, a többiek mind nagyon vonzóak. Jane kicsit sem hasonlít a testvéreire külsőre, csak egy kicsit George-ra. Jane kedves, romantikus lány, akinek vőlegénye van, de fél, hogy el fogja veszíteni. Az apjuk, hideg, kőszívű, egy igazi zsarnok. Egyedül Catherine az, akit egy kicsit tisztel.

Aznap, amikor megérkeznek az apjukhoz, az bejelenti, hogy meghívta saját testvéreit is karácsonyra. A testvérek tisztában vannak vele, hogy apjuk kapcsolata a testvéreivel, ha lehet, még rosszabb, mint velük. Nem értik, hogy miért ez a meghívás és tartanak tőle, hogy apjuknak van egy kis meglepetése, aminek nem nagyon fognak örülni...

Bocsi, ha hosszú lett, am érdekelne, hogy mit gondolsz (gondoltok) róla. :)

2012. febr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:

Rengeteg történetet írtam már, tavaly nyáron összehoztam egy 260 oldalas fanficregényt. Mostani könyvem címe

underworld, és egy lányról szól, akinek a tökéletes élete lidércnyomásba fordul. A szülei rejtélyes módon eltávoznak az élők sorából, és a lány teljesen depressziós lesz. Ruhája, sminkje, tömény fekete. Azonban egy napon beszélgetésbe keveredik William Scrubbal, egy hozzá hasonlóan fekete-fehér fiúba. Persze, Will korántsem hétköznapi...

UI: Nem vámpír ^^

13/L

2012. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

jók, bár be kell valljam, hogy az ilyen fekete-fehér történetek nem az én stilusom...amúgy jók

egyébként sohasem túl hosszú egy történet, ha érdekli az olvasót:D szerintem jó, csak elmondhattál volna egy kicsit többet is az apa szándékairól, mert eddig csak annyit tudok, hogy van 4 gyerek, akik rossz viszonyban vannak apjukkal de mégis együtt karácsonyoznak...ennyi, azért ezt az előző válaszodban is megirtad...:)

sok sikert az iráshoz továbbra is:D

2012. febr. 20. 14:41
 20/25 chrishu ***** válasza:
Én most kezdtem el írni egy történetet, 2 részesre tervezem fantasy témájú, és akit érdekel a artalma annak megírom privibe.
2012. febr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!