Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kik azok a tizenévesek, akik...

Kik azok a tizenévesek, akik könyvirással foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Én is szeretnék könyvet irni és kiváncsi vagyok, ki hány évesen kezdett irni, meg persze a történetekre is! Légyszi irjátok le miről irtok!(nem fogok senkitől se másolni, már úgy is meg van a történetem!) Előre is köszi és várom az izgalmas könyvtartalmakat! :D
2012. jan. 16. 18:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nos, ez vicces lesz (ha hiszed, ha nem) hat éves korom óta!

Akkor tanultam meg a betűket.

Egyszerűen jött belőlem: a tanár feladott egy házit: írni kellett mesét. Na én akkortól fogva írok. De még meg van az a papírköteg is, amit óvodában írtam! Igazából színes vonalakat húzogattam, és amikor aludni kellett volna, magam elé tartottam és azt játszottam a barátnőmmel, hogy 'felolvasok' neki. Igazából csak meséltem ami eszembe jutott.

Gyökeres fordulatot az életemben Ricsi a gólya, majd az Avatar című film ihlete hozta meg. Első igazi "regényemet" kilenc évesen fejeztem be.

2012. márc. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
:D gondolom most sem vagy sokkal öregebb vagy csak most nem írsz...:D sok sikert továbbra is!
2012. márc. 21. 20:26
 23/25 vargaB ***** válasza:

Én horror témában írok egy könyvet, amit nemsokára valószínűleg befejezek, ezen kívül három kész novellám is van.

A könyvem címe: Fertőző vakáció, arról szól, hogy egy házaspár elutazik nyaralni, de a férfi megcsalta a feleségét egy k-rvával akitől egy fertőző betegséget kapott el és egyszerűen szólva lerohad a p-cse. Kicsit gusztustalan, de szerintem izgalmas.

Az egyik novellámat egy pályázatra írtam: Rossz emlékek, egy kapust gyerekkori barátja szelleme kísérti.

A másik, a Leépülés, ez inkább dráma, egy alkoholistáról szól.

A harmadik, Mosoly, ez egy nagyon gusztustalan, Emberi százlábúhoz hasonló írás, egy ember a szeretetet tanítja a maga stílusában.


Nem akarom magam reklámozni, de ha érdekel, akkor nézd meg a honlapom és a facebook oldalam.

[link]

[link]

2012. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
fura...biztos egyedi is, köszi
2012. ápr. 6. 21:28
 25/25 Katus99 ***** válasza:
Én 12 éves korom körül egyszerre több "könyvet" is elkezdtem írni. Azóta komolyabb történeteim is vannak, de még most sem szeretek rájuk úgy gondolni, mint könyvre, inkább történetre. Emlékszem, egy barátnőm névnapjára egy történetet kért tőlem. :D Ezt határozottan bóknak vettem, és egyik éjjel megálmodtam a témáját. Mivel szereti/szerette (nem tudom) a Guns 'N Roses-t, írtam neki egy olyat amiben velük van. Nagyon örült neki, és ezen felbuzdulva tovább írtam a történeteimet. :)
2012. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!