Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi történik a Szent Johanna...

Mi történik a Szent Johanna 4. részében?

Figyelt kérdés
Ki a kedvenc szereplőd,miért?Melyik könyv tetszett a legjobban?Valamint valaki letudná pontosan írni mi történik a 4.részben?
2012. jan. 21. 19:52
 1/5 A kérdező kommentje:
*szent johanna gimi
2012. jan. 21. 19:53
 2/5 anonim ***** válasza:
háát Ricsi összejön Virággal, Virágnak születik tesója, Cortez elviszi Renit motozozni.. bajba kerül...a kiderül,hogy Arnold szerelmes Renibe...éshát megint végigbénázzák az egész könyvet, nem jönnek össze.Valaki mindig félreért valamit.. Ja és meg lesz Reni 2.csókja.. Arnoldtól...
2012. jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszii,jöhetnek még a válaszok:DD
2012. jan. 22. 09:48
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Szia

A könyv végén Reni kap 1 nyakláncot Corteztől.:)

Nekem Arnold a kedvenc, kár, hogy elment...:S A 4. köny volt a kedvencemxD

2012. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is, nagyon jóó a 4. főleg h olyan vicces h Cortez mit bénázik és h milyen ideges az Arnoldra...DDD De azért, szerintem, az 5.viszi a pálmát eddig....majd meglátjuk milyen lesz a 6. :D Ha vaalki nem tudná: Tegnapelött jelent meg a könyv borítója, nagyon jó lett, az alcím: Ketten, a Borítón Csontváz Carlos, Reni fényképezövel és Dave körüzenete, miszerint Cortez szülinapi buli helyszíne megváltozott.


Ajj legyen már Február 28!! Nem bírok várni :D:DD

2012. jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!