Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen olyan hasonló könyvek...

Milyen olyan hasonló könyvek vannak mint a Harry Potter?

Figyelt kérdés

fantasty(esetleg varázslós de nem annyira fontos)

Alkonyaton kívül


2012. febr. 1. 21:08
 1/7 Tom mester ***** válasza:
A szél neve
2012. febr. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eragon, Narnia krónikái (bár a könyv gagyi)
2012. febr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jonathan Stroud - A szamarkandi amulett

[link]


Én már kétszer is elolvastam az egész sorozatot. Nagyon jó!

2012. febr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik a HP legenda, akkor lesd meg ezt az oldalt: www.fanfic.hu/merengo ide Harry Potteres úgynevezett fanfictionöket írnak, és lehet olvasni-írni egyaránt. :-) amúgy rengedeg fantasy könyv van, másként nem lenne külön neve ennek a kategóriának. én spéci a Varázslóiskola c. sorozatot ajánlom. Jó hosszú sorozat, középkorban játszódik, és nem olyan hosszú egy-egy kötet, olvastatja magát, én nagyon szerettem! :-)
2012. febr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Békés Pál: A kétbalkezes varázsló

Böszörményi Gyula: Zsófi és az ősboszorkány

Erich Kastner: Május 35.

2012. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Molly Moon hihetetlen kalandja a hipnózissal


Nagyon jó és aranyos könyv, bár a HP-hoz csak annyiban hasonlít, hogy a főhős ebben is árva.

2012. márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mágia trilógia ( már két részt is láttam az Alexandrában, az első rész címe: Szeptimusz )

Araqny Íránytű !!! Szintén trilógia Philip Pulman könyve. És egyszerűen oltári. Régen adták ki nagyon nehéz megtalálni. Az első és útolsó kötete fellelhető néhány Alexandrában, de a másodikat könyvesboltban sehol se találni ( keresni használt könyvek weblapján érdemes, de ne adjátok fel én megtaláltam:)

Most kapásból ennyi, ha van még ötletem még leírom.

2012. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!